MSI Pro/MP273A/27''/IPS/FHD/100Hz/1ms/Black/2R
Kód: 20800404
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
* Anti-Flicker technology
* Less Blue Light PRO technology
Typ obrazovky: IPS
Úhlopříčka [palce]: 27''
Rozlišení: 1920 x 1080 (FHD)
Rozteč bodu [mm]: 0.3114
Obnovovací frekvence [Hz]: 100Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Anti-glare
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 1ms (MPRT) / 4ms (GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°(H) / 178°(V)
Počet barev: 16.7M
Reproduktory: 2x 3W
Konektory: VIDEO PORTS
* 1x DisplayPort (1.2a)
* 1x HDMI™ (1.4b)
* 1x D-Sub (VGA) AUDIO PORTS
* 1x Line-in
Napájení: External Adaptor (12V 2.5A), 100~240V, 50~60Hz
Spotřeba [W]: 21
Třída energetické náročnosti: E
Montáž na zeď: 75 x 75 mm
Naklápění monitoru: -5° ~ 20°
Barva: Black
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 613.50 x 462.60 x 182 mm
Hmotnost [kg]: 3.9 kg
Záruka: 24 měs. https://www.msi.com/Business-Productivity-Monitor/PRO-MP273A/Gallery
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28" až 32" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 5.59 kg |
| EAN: | 4711377035101 |
| Konektor USB: | Ne |
| Rozteč bodov (mm): | 0,3114 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 613,50 x 462,60 x 182 |
| Kontrast (statický): | 1 000:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) |
| Pivot: | Ne |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ne |
| Zdroj: | Externí |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - povrch: | Matný |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 27 |
| Hmotnosť presná (kg): | 3,9 |
| Model: | MP273A |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 1 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 6 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 100 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Farebná hĺbka: | 16,7 milionu |
| Spotreba energie (W): | 21 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 75 x 75 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 2,1 do 5 |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| Záruka (roky): | 2 |
| Modelový rad: | MSI Pro |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Flicker Free: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | MSI Computer Europe B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Science Park Eindhoven 5706, 5692 ER Son, Netherlands |
| E-mail : | notebook-info@msi.com |
