MSI Pro/MP273U/27''/IPS/4K UHD/60Hz/4ms/Čierna/3R
Kód: 20800428
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
MSI PRO MP273U
* Adobe RGB 93 %, DCI-P3 98 %, sRGB 130 %
* PiP+PbP
* HDR Ready
* Eye-Q Check
* EyesErgo s technologií Anti-Flicker
* zámek Kensington
Úhlopříčka: 27''/68,58cm
Zakřivení: ne
Typ obrazovky: IPS
Rozlišení: 3840x2160 (UHD)
Rozteč pixelů: 0,1554x0,1554mm
Poměr stran: 16:9
Jas: 300 nitů
Kontrast: 1000:1
Odezva: 4ms (GtG)
Obnovovací frekvence: 60Hz
Pozorovací úhly (horizontální/vertikální): 178°/178°
Povrch displeje: antireflexní
Počet barev: 1,07 miliardy, 10 bitů (8 bitů + FRC)
Audio: 2x 3W
Porty:
* 2x HDMI™ 2.0b (4K@60Hz)
* 1x DisplayPort (1.4a)
* 1x sluchátkový výstup
* 1x napájecí konektor
* 1x zámek Kensington
Napájení: externí adaptér 19V 3,42A
Montáž na zeď: VESA 75x75mm
Naklápění monitoru:
* naklonění: -5° ~ 20°
* nastavení výšky: ne
Barva: černá
Rozměry: 613,5x462,6x181,1mm
Hmotnost: 3,95kg
Příslušenství:
* 1x 1,5m kabel HDMI (2.0b)
* 1x napájecí kabel
* 1x napájecí adaptér
* 1x průvodce instalací
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28" až 32" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 6.18 kg |
| EAN: | 4711377192279 |
| Konektor USB: | Ne |
| Rozteč bodov (mm): | 0,1554 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Kontrast (statický): | 1 000:1 |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ne |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ne |
| Zdroj: | Externí |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 27 |
| Model: | MP273U |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 4 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 6 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| PIP (Picture in Picture): | Ano |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 75 x 75 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | MSI Pro |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
| Flicker Free: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | MSI Computer Europe B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Science Park Eindhoven 5706, 5692 ER Son, Netherlands |
| E-mail : | notebook-info@msi.com |
