MSI Pro/MP273UP E6/27''/IPS/4K UHD/60Hz/4ms/Čierna/3R
Kód: 20800557
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
MSI PRO MP273UP E6
Typ obrazovky: ,IPS
Úhlopříčka [palce]: ,27
Rozlišení: ,3 840 x 2 160
Rozteč bodu [mm]: ,0.1554 x 0.1554
Obnovovací frekvence [Hz]: ,60
Poměr stran: ,16:9
Povrch displeje: ,Anti-reflexní
Jas [cd/m2]: ,300
Kontrast: ,1 000:1
Odezva [ms]: ,4
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): ,178°/178°
Počet barev: ,1, 07 B.
Reproduktory: ,2x 3W
Konektory: ,
* 2x HDMI 2.0
* 1x Displayport 1.4
* Konektor pro sluchátka (out)
Napájení: ,Externí (12V/4A)
Montáž na zeď: ,VESA 75 x 75 mm
Naklápění monitoru: ,
* Naklonění:-5°/20°
* Natočení: °-30°/30
* Pivot: -90°/90°
* Výškově nastavitelné: 0-110 mm
Barva: ,Černá
Hmotnost [kg]: ,5,75
Obsah balení: ,
* 1x HDMI kabel
* Napájecí kabel
* Napájecí adaptér
* 4x šroub pro připevnění stojanu k monitoru.
Záruka: ,36 Měsíců
Stránky výrobce: ,https://uk.msi.com/Business-Productivity-Monitor/PRO-MP273UP-E6/Overview
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28" až 32" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 7.82 kg |
| EAN: | 4711377373975 |
| Konektor USB: | Ne |
| Rozteč bodov (mm): | 0.1554 x 0.1554 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Kontrast (statický): | 1 000:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Zdroj: | Externí |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 27 |
| Model: | MP273UP E6 |
| Konektor USB-C: | Ne |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 4 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 6 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| HDR: | HDR |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 75 x 75 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | MSI Pro |
| Výkon Power Delivery (W): | Nepodporuje |
| Farba: | Černá |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
| Flicker Free: | Ne |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | MSI Computer Europe B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Science Park Eindhoven 5706, 5692 ER Son, Netherlands |
| E-mail : | notebook-info@msi.com |
