Napájací zdroj Fortron 550W FSP550-50ABA 80PLUS GOLD, voľne ložený
Kód: 368708
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
FSP/Fortron FSP550-50ABA 80PLUS GOLD, voľne ložené, 550W
Napájacie zdroje série FSP ABA s ekologickým dizajnom, ktorý umožňuje sérii ABA dosiahnuť až 90 % účinnosť. Séria ABA je tiež vybavená kompletnou ochranou, ktorá zabraňuje poškodeniu systému. Séria ABA vykonáva svoju prácu efektívne a spoľahlivo, čo z nej robí stabilný napájací zdroj vytvorený tak, aby spĺňal požiadavky všetkých typov systémových zostáv.
- Certifikát CB 62368-1
- 80 Plus Gold
- Intel Design ATX 12V V1.4
- Nízka hlučnosť
- Nadprúdová ochrana
- Ochrana proti prehriatiu
- Vysokonapäťová ochrana
TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA
| model | FSP550-50ABA |
| Formát | ATX |
| PFC | Aktívny PFC |
| Ventilátor | 120 mm |
| Rozmery | 140 x 150 x 86 mm |
| vstupné napätie | 90-264 Vac |
| frekvencia | 47-63 Hz |
| Napájanie | 550 W |
| certifikácia 80PLUS | 80PLUS Gold |
| Konektory | 1x 24 pin MB 1x 4+4 CPU 2x 6+2 PCI-E 5x SATA 4x Molex 1x Floppy |
.
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC zdroje 500 - 550W |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.43 kg |
| EAN: | 4711498480569 |
| Výkon zdroje (W): | 550 |
| Formát zdroja: | ATX |
| Konektory: | 8pin CPU 1x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex, FDD |
| Konektory pre základnú dosku: | ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin |
| Modulární kabeláž: | Ne |
| Efektivita zdroje: | 80 Plus Gold |
| Podsvícení: | Bez podsvícení |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | FSP Power Europe GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Siegener Str. 41, 47807 Krefeld, Germany |
| E-mail : | info@fsp-europe.com |
