NEC MultiSync/EA272U/27''/IPS/4K UHD/75Hz/5ms/Black/3R
Kód: 20881766612
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
* rozlišení 4K UHD, doba provozu 24/7
* funkce Advanced NTAA (Advanced Non-Touch-Auto-Adjustment)
* Natural Low Blue Light, Ambient light sensor - optimalizace jasu
* Možnost profesionální hardwarové kalibrace pomocí MDSV Sensor 3
2088178155 a SpectraView II
2088178158
Podsvícení: WLED
Úhlopříčka [palce]: 27''
Rozlišení: 3840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: 0,155 x 0,155
Obnovovací frekvence [Hz]: 75 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: antireflexní
Jas [cd/m2]: 400
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 5 ms (normální režim)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° / 178°
Počet barev: 1,07 mld.
Stojan:
* Tilt Angle (Front / Back) -5° / 35°
* Swivel Angle (Left / Right) -170° / 170°
* Pivot -90° / 90°
* Lift (Max. Range) 150 mm
Montáž na zeď: Supports VESA mount 100 mm
Zabezpečení: bezpečnostní slot Kensington
Konektory: 1x DisplayPort 1x DisplayPort Out 1x HDMI 1x USB-C (90W)-USB 3.1 1x LAN/RJ45
Napájení: integrované
Spotřeba [W]: 31 typická
Barva: Black
Rozměry (se stojanem, mm): 611,8 x 250 x 378
Hmotnost [kg]: 9,2/5,8
Energetický štítek EU: (třída C)
Obsah balení:
* monitor se stojanem
* 1x kabel USB-C
* 1x napájecí kabel
* stručný návod k obsluze
Záruka: 36 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28" až 32" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 12.8 kg |
| EAN: | 4550556137546 |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0,155 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 611,8 x 378 x 250 |
| Kontrast (statický): | 1 000:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178° / 178° |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Zdroj: | Interní |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Uhlopriečka ("): | 27 |
| Hmotnosť presná (kg): | 9,2 |
| Model: | EA272U |
| Trieda energetickej účinnosti: | C |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Doba odozvy (ms): | 5 |
| Spôsob použitia: | Profesionální grafické |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 2 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 75 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Doba prevádzky: | 24/7 |
| DP/mini DP (počet): | 2 |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 31 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | SHARP MultiSync |
| TCO Certified: | Ano |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
| Flicker Free: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Landshuter Allee 12-14, 80637 Munich, Germany |
| E-mail : | infomail.sndse@sharp.eu |
