Patriot RAGE R550/256GB/USB 3.2/USB-A + USB-C/Čierna
Kód: 205515978
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
256GB Patriot RAGE R550 USB 3.2. gen 1* Duální rozhraní USB typu C a USB A
* Rozšíření kapacity pro chytré telefony, tablety Macbooky
* USB 3.2 Gen 1 (kompatibilní s předchozími verzemi USB)
* Kapacita: Od 32 GB do 1 TB
* Rychlost čtení až 100 MB/s
* Kompatibilní se systémem Windows 11,10,8,7, Linux 2.4 a novějšími, Mac® OSX 10.6 a novějšími
* Plug and Play, bez ovladačů
* Design držáku na klíčenku
Dodatočné parametre
| Kategória: | USB kľúče 256 GB |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 4711378428834 |
| Typ úložiště: | Flash USB |
| Kapacita: | 256GB |
| Rozhraní (USB): | USB 3.2 |
| Adaptér (redukcia) v balení: | Ne |
| Třída rychlosti SD karet: | Není |
| Značka + modelová řada: | Patriot RAGE R550 |
| Typ konektoru: | USB-A + USB-C |
| Farba: | Černá |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Patriot Memory BV |
|---|---|
| Adresa : | Wormerweg 8, 1311 XB Almere, Netherlands |
| E-mail : | support@patriotmem.com |
