Philips/24E1N1200A/23,8''/IPS/FHD/120Hz/1ms/Black/3R
Kód: 20842199344
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Pracujte stylově Vychutnejte si produktivitu ve Full HD. Monitor je vybaven hlavními funkcemi pro pracoviště, jako je režim LowBlue, který chrání oči, IPS LED technologie širokoúhlého zobrazení pro vysoce kvalitní obraz a 1ms MPRT pro ostrý obraz.
* Technologie širokého sledování IPS LED přináší přesný obraz i barvy
* Displej 16:9 Full HD pro čistý obraz plný detailů
* SmartContrast pro detaily s bohatou černou barvou
* HDMI zajišťuje univerzální možnosti digitálního připojení
* Připojení DisplayPort pro maximálně rychlé zobrazení
* Plynulá a nepřerušovaná akce díky technologii Adaptive-Sync
* Rychlá odezva 1 ms (MPRT) pro ostrý obraz a plynulé hraní
* Obnovovací frekvence 120 Hz pro mimořádně plynulý a nádherný obraz
* Technologie SoftBlue: pro pohodlné sledování
* Praktický držák standardu VESA
* Vestavěné stereo reproduktory pro multimédia
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: W-LED
Úhlopříčka [palce]: 23,8
Rozlišení: 1920 x 1080 při 120 Hz
Rozteč bodu [mm]: 0,2745 x 0,2745
Obnovovací frekvence [Hz]: 120
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Antireflexní, 3H, zmatnění 25 %
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1500:1
Odezva [ms]: 4 (šedá-šedá), 1 (MPRT)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178 / 178
Počet barev: 16,7 milionu
Reproduktory: 2 x 2 W
Konektory:
* Vstup signálu: 1x VGA, 1x HDMI 1.4, 1x DisplayPort 1.2
* Vstup synchronizace: Samostatná synchronizace
* Vstup/výstup audia: Výstup audio/ Audio-in
* Připojení HDCP: HDCP 1.4 (HDMI, DisplayPort)
Napájení: Interní, střídavý proud 100–240 V, 50–60 Hz
Spotřeba [W]: 16,9
Stand By režim [W]: 0,5
Třída energetické náročnosti: E
Montáž na zeď: VESA 100 x 100 mm
Ergonomie: Sklopné provedení -5°/20°
Barva: Černá, texturované provedení
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 542 x 417 x 180
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 542 x 316 x 45
Hmotnost [kg]: 2,94 (se stojanem), 2,59 (bez stojanu)
Obsah balení: Kabel HDMI, napájecí kabel, uživatelská dokumentace
Záruka: 36 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23" až 24" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 4.7 kg |
| EAN: | 8721038000436 |
| Konektor USB: | Ne |
| Rozteč bodov (mm): | 0,2745 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 542 x 417 x 180 |
| Kontrast (statický): | 1 500:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) |
| Pivot: | Ne |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ne |
| Zdroj: | Interní |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 23,8 |
| Hmotnosť presná (kg): | 2,94 |
| Model: | 24E1N1200A |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 1 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 4 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 120 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Farebná hĺbka: | 16,7 milionu |
| Spotreba energie (W): | 17 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 2,1 do 5 |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | Philips |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
| Flicker Free: | Ne |
| WWW_PRO_3L: | Ne |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Philips Consumer Lifestyle B.V. |
|---|---|
| Adresa : | High Tech Campus 5, 5656 AE Eindhoven, Netherlands |
| E-mail : | www.philips.com |
