Philips/27B1N3800/27''/IPS/4K UHD/60Hz/4ms/Black/3R
Kód: 20842202748
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Business monitor - 4K UHD monitor
* Flicker-free
* LowBlue Mode
* EasyRead
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: W-LED system
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: 3840 x 2160@60 Hz
Rozteč bodu [mm]: 0.1554
Obnovovací frekvence [Hz]: 60 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Anti-Glare, 3H, Haze 25%
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 4 ms (Grey to Grey)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 1.07B (10 bits)
Reproduktory: 2 W x 2
Konektory: Signal Input: DisplayPort 1.4 x 1 HDMI 2.0 x 2 Sync Input: Separate Sync Sync on Green Audio (In/Out): Audio out HDCP 1.4/2.2 (DP/HDMI) USB Hub: USB3.2, Gen1, 5G Upstream: USB-B x 1 Downstream: USB-A x 4 (with x 1 fast charge B.C 1.2)
Napájení: Built-in, 100–240 VAC, 50–60 Hz
Spotřeba [W]: 32.2 W (typ.)
Stand By režim [W]: 0.3 W (typ.)
Třída energetické náročnosti: E
Montáž na zeď: VESA mount (100 x 100 mm)
Naklápění monitoru:
* Height adjustment: 130 mm
* Pivot:-/+ 90 degree
* Swivel: -/+ 180 degree
* Tilt: -5~25 degree
Barva: Black
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 613 x 524 x 205 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 613 x 366 x 51 mm
Hmotnost [kg]: 4.15 kg/ 6.05 kg
Záruka: 36 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28" až 32" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 9.2 kg |
| EAN: | 8721038000269 |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0,1554 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 613 x 524 x 205 |
| Kontrast (statický): | 1 000:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Zdroj: | Interní |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - povrch: | Matný |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 27 |
| Hmotnosť presná (kg): | 6,05 |
| Model: | 27B1N3800 |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 4 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 4 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 32 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | Philips |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | DE24094179 |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 350 |
| Flicker Free: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | TCO logo |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Philips Consumer Lifestyle B.V. |
|---|---|
| Adresa : | High Tech Campus 5, 5656 AE Eindhoven, Netherlands |
| E-mail : | www.philips.com |
