Philips/27E1N1800A/00/27''/IPS/4K UHD/60Hz/4ms/Black/3R
Kód: 20842202928
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Pracujte stylově Zobrazte si na tomto monitoru vše, co potřebujete, v kvalitě 4K pro neuvěřitelně ostrý obraz. A díky panelu IPS a obrazu v kvalitě HDR se monitor skvěle hodí opravdu na cokoli.
* Technologie širokého sledování IPS LED přináší přesný obraz i barvy
* Rozlišení UltraClear 4K UHD (3840x2160) pro přesný obraz
* Plynulá a nepřerušovaná akce díky technologii Adaptive-Sync
* Technologie High Dynamic Range (HDR) pro barevný a skutečně realistický obraz
* Vestavěné stereo reproduktory pro multimédia
* HDMI zajišťuje univerzální možnosti digitálního připojení
* Tlačítko EasySelect pro přepínání v nabídce umožňuje rychlý přístup k nabídce na obrazovce
* Sledování v režimu LowBlue a s technologií bez blikání nenamáhá oči
* Režim EasyRead pro čtení jako z papíru
* Praktický držák standardu VESA
* Připojení DisplayPort pro maximálně rychlé zobrazení
Typ obrazovky: Technologie IPS
Podsvícení: Systém W-LED
Úhlopříčka [palce]: 27''
Rozlišení: 3840 x 2160 při 60 Hz
Rozteč bodu [mm]: 0,1554
Obnovovací frekvence [Hz]: 60 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Antireflexní, 3H, Zmatnění 25 %
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 4 ms (šedá-šedá)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178(H) / 178(V)
Počet barev: 1,07 B (8bit + Hi-FRC)
Reproduktory: 2 W x 2
Konektory:
* Vstup signálu: HDMI 2.0 x 2, DisplayPort 1.4 x 1
* Vstup synchronizace: Samostatná synchronizace
* Vstup/výstup audia: Výstup audio
* Připojení HDCP: HDCP 1.4 (HDMI / DisplayPort), HDCP 2.2 (HDMI / DisplayPort)
Napájení: Interní, Střídavý proud 100–240 V, 50–60 Hz
Spotřeba [W]: 27,24 W (typ.)
Stand By režim [W]: 0,5 W (typ.)
Třída energetické náročnosti: F
Montáž na zeď: VESA (100 x 100 mm)
Naklápění monitoru: -5/20 stupeň
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 613 x 465 x 211 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 613 x 366 x 54 mm
Hmotnost [kg]: 3,92 kg/ 4,35 kg
Obsah balení:
* Kabely: Kabel HDMI, napájecí kabel
* Monitor se stojanem: Ano
* Uživatelská dokumentace: Ano
Záruka: 36 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28" až 32" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 6.8 kg |
| EAN: | 8712581805715 |
| Konektor USB: | Ne |
| Rozteč bodov (mm): | 0,1554 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 613 x 465 x 211 |
| Kontrast (statický): | 1 000:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ne |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ne |
| Zdroj: | Interní |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - povrch: | Matný |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 27 |
| Hmotnosť presná (kg): | 4,35 |
| Model: | 27E1N1800A/00 |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 4 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | Neuvedeno |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| HDR: | HDR10 |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 27 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 2,1 do 5 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | Philips |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 350 |
| Flicker Free: | Ano |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Philips Consumer Lifestyle B.V. |
|---|---|
| Adresa : | High Tech Campus 5, 5656 AE Eindhoven, Netherlands |
| E-mail : | www.philips.com |
