Philips/27E1N1800AE/00/27''/IPS/UHD/60Hz/4ms/Black/3R
Kód: 20842202929
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Philips 4K UHD monitor Tento monitor je zaměřený na kvalitu. Zásluhou rozlišení WQHD, chytrého přepínače KVM a připojení USB-C na RJ45 se jedná o ideální volbu pro přepínání mezi zdroji a připojení k internetu bez slevování na kvalitě obrazu.
* vysoký dynamický rozsah (HDR) pro živější barevné zobrazení
* tlačítko nabídky EasySelect pro rychlý přístup k nabídce na obrazovce
* SmartUniformity 93-105%
* EasyRead
* Adaptive sync
* HDR 10
* zámek Kensington
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: W-LED
Úhlopříčka: 27''/68,6cm
Rozteč pixelů: 0,1554x0,1554mm
Hustota pixelů: 163,18 PPI
Rozlišení: 3840x2160
Obnovovací frekvence: 30–140 kHz (H)/40–60 Hz (V)
Poměr stran: 16:9
Zakřivení: ne
Povrch displeje: antireflexní
Jas: 350 cd/m2
Kontrast: 1000:1
Odezva: 4ms (GTG)
Pozorovací úhly (horizontální/vertikální): 178°/178°
Počet barev: 1,07 B (8 bitů + Hi-FRC)
Reproduktor: 2x 2W
Porty:
* 2x HDMI 2.0
* 1x DisplayPort 1.4
* 1x 3,5mm konektor zvuk/mikrofon
Napájení: 100-240V, 50/60Hz
Spotřeba: <27,24 W
Stand By režim: <0,3 W
Montáž na zeď: VESA 100x100mm
Naklápění monitoru:
* naklonění: ano (+20° ~ -5°)
* nastavení výšky: 0-100mm
Barva: černá
Rozměry (se stojanem): 613x365x54mm
Rozměry (bez stojanu): 613x492x220mm
Hmotnost (bez/se stojanem): 3,92kg/5,69kg
Obsah balení:
* kabel HDMI
* napájecí kabel
* monitor
* stojan
* uživatelská dokumentace
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28" až 32" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 8.4 kg |
| EAN: | 8712581805777 |
| Konektor USB: | Ne |
| Rozteč bodov (mm): | 0,1554 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - ostatní |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Kontrast (statický): | 1 000:1 |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 4096x2160 |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Zdroj: | Interní |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 27 |
| Hmotnosť presná (kg): | 3,92 |
| Model: | 27E1N1800AE/00 |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 4 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | Neuvedeno |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| HDR: | HDR10+ |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 150 x 200 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | Philips |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 350 |
| Flicker Free: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Philips Consumer Lifestyle B.V. |
|---|---|
| Adresa : | High Tech Campus 5, 5656 AE Eindhoven, Netherlands |
| E-mail : | www.philips.com |
