Philips/32B1U3900/31,5''/VA/4K UHD/60Hz/4ms/Black/3R
Kód: 20842204227
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Philips Business Monitor 32B1U3900 Tento 32palcový monitor nabízí krásný obraz v rozlišení 4K s barevným gamutem s 1,074 miliardami barev. Port USB-C vám navíc umožní během nabitého pracovního dne jednoduše připojit periferní zařízení.
Typ obrazovky: VA
Podsvícení: Systém W-LED
Úhlopříčka [palce]: 31,5
Rozlišení: 3840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: 0,18159
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 3500:1
Odezva [ms]: 4 (šedá-šedá)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 1,07 mld. (10 bitů)
Konektory:
* Vstup signálu: 2x HDMI 2.0, 1x DisplayPort 1.4, 1x USB-C (upstream, režim DP Alt, Data, PD až 90 W)
* Vstup synchronizace: Samostatná synchronizace
* Vstup/výstup audia: Výstup audio
* RJ45: Ethernet LAN do 1G
* Připojení HDCP: HDCP 1.4 (HDMI / DisplayPort / USB-C), HDCP 2.2 (HDMI / DisplayPort / USB-C)
* Rozbočovač USB: USB 3.2, 1. generace, 5 G, upstream: 1x USB-C, downstream: 4x USB-A (s 1 rychlým nabíjením B.C 1.2)
Napájení: Interní, 100–240 V, 50–60 Hz
Spotřeba [W]: 34,8
Stand By režim [W]: 0,3
Montáž na zeď: Držák standardu VESA (100 x 100 mm)
Podstavec
* Nastavení výšky: 180mm
* Čep: -/+ 90 stupňů
* Otočný: +/- 180 stupeň
* Sklopné provedení: -5/25 stupeň
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 714 x 631 x 280 mm
Hmotnost [kg]: 11,47
Obsah balení:
* Kabely: Kabel HDMI, kabel DisplayPort, kabel USBC na C, napájecí kabel
* Monitor se stojanem: Ano
* Uživatelská dokumentace: Ano
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33" a väčšie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 16.2 kg |
| EAN: | 8721038001211 |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0,18159 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Displej - typ: | LCD VA/PVA/MVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 714 x 631 x 280 |
| Kontrast (statický): | 3 500:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Zdroj: | Interní |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Uhlopriečka ("): | 31,5 |
| Hmotnosť presná (kg): | 11,47 |
| Model: | 32B1U3900 |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Doba odozvy (ms): | 4 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Celkový výkon repro (W): | 6 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ano |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 35 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 10,1 do 15 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | Philips |
| Výkon Power Delivery (W): | 90 |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 350 |
| Flicker Free: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Philips Consumer Lifestyle B.V. |
|---|---|
| Adresa : | High Tech Campus 5, 5656 AE Eindhoven, Netherlands |
| E-mail : | www.philips.com |
