Philips Evnia/24M2N3201A/24''/IPS/FHD/180Hz/1ms/Biela/3R
Kód: 20842199339
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Tento monitor Fast IPS vám umožní hrát hry s maximální přesností a rychlostí při frekvenci 180 Hz. Díky ostrému obrazu v kvalitě HDR a zaručenému rozlišení Full HD vytváří tento monitor po všech stranách vynikající herní zážitekTyp obrazovky: Fast IPS
Podsvícení: W-LED
Úhlopříčka [palce]: 24 /61 cm
Rozlišení: 1920 × 1080 pixelů @ 180 Hz
Rozteč bodu [mm]: 0,2745 × 0,2745 mm
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Antireflexní, 3H, Zmatnění 25 %
Jas [cd/m2]: 300 cd/m2
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 1 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178 ° (H) / 178 ° (V)
Počet barev: 16,7 M
Reproduktory: 2 W x 2
Konektory:
* Vstup signálu: HDMI 2.0 x 2, DisplayPort 1.4 x 1
* Synchronizační vstup: Samostatná synchronizace
* Zvuk (In / Out): Výstup audio
Napájení: Interní, Střídavý proud 100–240 V, 50–60 Hz
Spotřeba [W]: 18,7 W
Režim vypnuto[W]: <0,3 W (typ.)
Montáž na zeď: VESA (100 x 100 mm)
Nastavení výšky: 130 mm
Sklopné provedení:-5/20 stupně
Čep:-/+ 90 stupňů
Otočný:-/+ 30 stupně
Barva: Bílá
Rozměry (se stojanem-max. výška): 540 x 515 x 261 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 540 x 325 x 55 mm
Hmotnost [kg]: Výrobek se stojánkem (kg) 4,56 kg Výrobek bez stojanu (kg) 2,76 kg
Obsah balení:
* Monitor se stojanem
* Kabel HDMI, kabel DisplayPort, napájecí kabel
* Uživatelská dokumentace
Záruka: 36 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23" až 24" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 7.2 kg |
| EAN: | 8721038001662 |
| Konektor USB: | Ne |
| Rozteč bodov (mm): | 0,2745 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 540 x 515 x 261 |
| Kontrast (statický): | 1 000:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Zdroj: | Interní |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 24 |
| Hmotnosť presná (kg): | 4,56 |
| Model: | 24M2N3201A |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Konektor USB-C: | Ne |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 1 |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 4 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 180 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Senzor okolitého svetla: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Smart funkcie: | Ano |
| HDR: | HDR10 |
| Farebná hĺbka: | 16,7 milionu |
| Spotreba energie (W): | 18 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 2,1 do 5 |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | Philips Evnia |
| Farba: | Bílá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
| Flicker Free: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Philips Consumer Lifestyle B.V. |
|---|---|
| Adresa : | High Tech Campus 5, 5656 AE Eindhoven, Netherlands |
| E-mail : | www.philips.com |
