Philips Evnia/32M2N8900/00/31,5''/QD-OLED/4K UHD/240Hz/0,03ms/White/3R
Kód: 20842204223
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Philips Evnia 4K UHD - herní monitor QD OLED Tento monitor produkuje neuvěřitelný obraz. Jeho panel QD OLED je doplněný rozlišením 4K UHD a certifikací Display HDR TrueBlack 400, díky kterým nabízí nepřekonatelnou kvalitu obrazu i při obnovovací frekvenci 240 Hz.
* displej s funkcí True 10-bit reprodukuje hladké přechody vizuálů
* sledování v režimu LowBlue a s technologií bez blikání nenamáhá oči
* DCI-P3: 99 %, sRGB: 147,5 %, NTSC 120 %, Adobe RGB 118 %
* EasyRead
* Adaptive sync
* certifikace DisplayHDR True Black 400
* Smart Sniper
* Stark Shadow Boost
* zámek Kensington
* režim PIP/PBP
* Ambiglow na třech stranách
* recyklované plasty po spotřebiteli 35 %
Typ obrazovky: QD OLED
Podsvícení: W-LED
Úhlopříčka: 31,5''/80cm
Rozteč pixelů: 0,1814x0,1814mm
Hustota pixelů: 139,87 PPI
Rozlišení: 3840x2160
Obnovovací frekvence: 30–510 kHz (H)/48–240 Hz (V)
Poměr stran: 16:9
Zakřivení: ne
Povrch displeje: antireflexní
Jas: SDR: 250 (APL 100%) nitů, HDR: 450 (APL 10%) nitů, HDR E/P: 1000 (APL 3%) nitů
Kontrast: 1500000:1
Odezva: 0,03ms (GTG)
Pozorovací úhly (horizontální/vertikální): 178°/178°
Počet barev: 1,07 miliardy (10 bitů)
Reproduktor: 2x 5W, DTS
Porty:
* 2x HDMI 2.0
* 1x DisplayPort 1.4
* 1x 3,5mm konektor zvuk/mikrofon
* 1x USB-C 3.2 Gen 1 (režim DP Alt, výkon až 65W)
* 2x USB 3.2 Gen 1 (1x s rychlým nabíjením)
* 1x napájecí konektor
Napájení: 100-240V, 50/60Hz
Spotřeba: <130,9 W
Stand By režim: <0,5 W
Montáž na zeď: VESA 100x100mm
Naklápění monitoru:
* naklonění: ano (+20° ~ -5°)
* otočení: ano (+30° ~ -30°)
* nastavení výšky: 0-130mm
Barva: bílá
Rozměry (se stojanem): 717x572x200mm
Rozměry (bez stojanu): 717x419x92mm
Hmotnost (bez/se stojanem): 8,18kg/9,65kg
Obsah balení:
* kabel HDMI
* kabel DisplayPort
* kabel USB upstream
* kabel USB-C na USB-C
* napájecí kabel
* držák VESA
* monitor
* stojan
* uživatelská dokumentace
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33" a väčšie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 14 kg |
| EAN: | 8712581806347 |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0,1814 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Displej - typ: | QD-OLED |
| Kontrast (statický): | 1 500 000:1 |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Zdroj: | Interní |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 31,5 |
| Model: | 32M2N8900/00 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Doba odozvy (ms): | 0,03 |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 5 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 240 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| PIP (Picture in Picture): | Ano |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | Philips Evnia |
| Farba: | Bílá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 250 |
| Flicker Free: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Philips Consumer Lifestyle B.V. |
|---|---|
| Adresa : | High Tech Campus 5, 5656 AE Eindhoven, Netherlands |
| E-mail : | www.philips.com |
