Philips MT IPS LED 23,8" 24E1N1300AE/0 - IPS panel, 1920x1080, 100Hz, 1ms, HDMI, USB-C, USB 3.2, vysk. stav., repro
Kód: 1681215
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom (>5 KS)
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Detailné informácie
Výhodné doručenie
Výhodné doručenie
Všetko skladom
Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.
Spokojnosť
Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Podrobný popis
Philips MT IPS LED 23,8" 24E1N1300AE/0 - IPS panel, 1920x1080, 100Hz, 1ms, HDMI, DP, USB-C, USB 3.2, vysk. stav., repro
Obnovovacia frekvencia 100 Hz pre veľmi plynulý obraz
Tento displej Philips obnovuje obraz na obrazovke až 100-krát za sekundu, takže je tento monitor oveľa rýchlejší ako štandardný displej. Vďaka 100Hz snímkovej frekvencii môžu hráči nájsť na obrazovke tie kritické obrázky, ktoré zobrazujú pohyb nepriateľov v mimoriadne plynulom pohybe, takže ich možno ľahko zacieliť.
Pripojte notebook pomocou jediného kábla USB-C
Rýchla odozva 1 ms (MPRT) pre ostrý obraz a plynulé hranie
Technológia širokého sledovania IPS LED prináša presný obraz aj farby
Displej 16:9 Full HD pre čistý obraz plný detailov
Vestavné stereo reproduktory pre multimédiá
Špecifikácie
Konektívita
Dávanie energie
FunkcieStojanNapájanie
Rozmery
Udržateľnosť
Zhodnosť a normy
SkriňaObsah balenia
Zobrazenie
Typ LCD panelu Technológia IPS
Typ podsvietenia W-LED systém
Veľkosť panela 60,5 cm (23,8")
Povrchová úprava obrazovky Antireflexná, 3H, Haze 25%
Efektívna pozorovacia plocha 527,04 (H) x 296,46 (V)
Pomer strán 16:9
Maximálne rozlíšenie 1920 x 1080 pri 100 Hz
Hustota pixelov 92,56 PPI
Doba odozvy (štandardná) 1 ms
Jas 250 cd/m2
Kontrastný pomer (štandardný) 1300:1
SmartContrast Mega Infinity DCR
Pixelová rozteč 0,2745 × 0,2745 mm
Uhol pohľadu 178o (H) / 178o (V)
@ C/R > 10
Flicker free Áno
Vylepšenie obrazu SmartImage hranie
Farby displeja 16,7 miliónov (8 bitov)
Snímková frekvencia 3 kHz - 115 kHz (H) / 48 Hz - 100 Hz (V)
LowBlue režim Áno
EasyRead Áno
Technológia sRGB Áno
Adaptive sync Áno
Vstupný signál HDMI 2.0 x 1, USB-C x 1 (režim DisplayPort Alt, dáta a napájanie)
Synchronizačný vstup Samostatná synchronizácia
Vstup/výstup audia Výstup audia
HDCP pripojenie HDCP 1.4 (HDMI / DP / USB-C)
USB rozbočovač USB 3.2 prvá generácia, USB-A downstream x 2 (s 1 rýchlym nabíjaním B.C 1.2)
Maximálne dodanie energie USB-C: až 65 W (5 V/3 A, 7 V/3 A, 9 V/3 A, 10 V/3 A, 12 V/3 A, 15 V/3 A, 20 V/3,25 A)
Verzia USB PD verzia 3.0
Pohodlie používateľa
Zapnuté/Vypnuté
Menu
Hlasitosť
Vstup
SmartImage hranie
Jazyky OSD Brazilská portugalčina
Čeština
Holandsko
Čeština
Fínčina
Francúzština
Nemecký
Grécky
Maďarský
Taliansky
Japonský
Kórejský
Poľský
Portugalčina
Ruština
Zjednodušená čínština
Španielčina
Švédčina
Tradičná čínština
Turecký
Ukrajinský
Ďalšie funkcie
Kensington zámok
Držiak VESA štandardu (100 x 100 mm)
Plug & Play kompatibilita DDC/CI
Mac OS X operačný systém
Technológia sRGB
Windows 11 / 10
Vestavné reproduktory 2 W x 2
Naklon -5/20 stupňov
Nastavenie výšky 100 mm
Zapnuté 18,3 W (štandardne)
Režim pohotovosti 0,5 W (štandardne)
Režim vypnuté 0,3 W (štandardne)
Energetická trieda E
LED indikátor napájania
Prevádzka – biela
Režim pohotovosti – biela (blikajúca)
Zdroj napájania Striedavý prúd 100–240 V, 50–60 Hz
Produkt so stojanom (maximálna výška) 542 x 442 x 187 mm
Výrobok bez podstavca (mm) 542 x 316 x 45 mm
Balenie v mm (ŠxVxH) 730 x 391 x 141 mm
Hmotnosť
Výrobok so stojanom (kg) 4,68 kg
Výrobok bez stojanu (kg) 3,06 kg
Výrobok s obalom (kg) 6,97 kg
Prevádzkové podmienky
Teplotný rozsah (prevádzka) 0 °C až 40 °C
Rozsah teplôt (skladovanie) -20 °C až 60 °C
Relatívna vlhkosť 20%-80%
Nadmorská výška Prevádzka: +3 658 m (12 000 stôp), mimo prevádzky: +12 192 m (40 000 stôp)
MTBF (zobrazené) 50 000 hodín (bez podsvietenia) hodín
Recyklovateľný obalový materiál 100 %
Špecifické látky
Bez ortuti
Kryt bez PVC / BFR
Životné prostredie a energia RoHS
Regulačné schválenia
CB
Značka CE
TUV/ISO9241-307
TUV-BAUART
EAC
FCC
ICES-003
VCCI
Farba Čierna
Dokončenie Textúrované
Monitor so stojanom Áno
Kábly Kábel HDMI, USB-C na USB-C, napájací kábel
Používateľská dokumentácia Áno
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
Kategória: 23" až 24"
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 4.7 kg
EAN: 8712581804268
Použití: Kancelářský
Úhlopříčka displeje ("): 23.8
Rozlíšenie: 1920×1080 (Full HD)
Vlastnost: Rovný
Výbava: Reproduktory
Rozhraní vstup: HDMI
Rozhraní výstup: 3,5 mm Jack