Samsung Odyssey G7/LS27DG702EUXDU/27''/IPS/4K UHD/144Hz/1ms/Black/2R
Kód: 2088560363
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Samsung S27DG702EU
Typ obrazovky: IPS
Úhlopříčka: 27“
Rozlišení: 3840 x 2160
Obnovovací frekvence: 144 Hz
Poměr stran: 16:9
Jas: 350
Kontrast: 1000:1
Odezva: 1 ms
Pozorovací úhly: 178°(H) / 178°(V)
Počet barev: 1 miliarda
Reproduktory: ano, Adaptive Sound Pro, 10W
Konektory:
* 2x HDMI 2.1
* 1x DisplayPort 1.4
* 1x RJ45
Rozbočovač USB: ano
Vysokorychlostní rozbočovač USB: USB 3.0
Porty USB pro upstream:: 1x USB-B
Napájení: AC100-240V
Montáž na zeď: ano
Naklápění monitoru: -2° ~ 25°
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem): 613.0 x 553.2 x 263.5 mm
Hmotnost včetně balení: 8.9 kg
Hmotnost se stojanem: 7.1 kg
Výrobek bez stojanu: 3.9 kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28" až 32" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 9.1 kg |
| EAN: | 8806095723945 |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 613 x 553,2 x 263,5 |
| Kontrast (statický): | 1 000:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Zdroj: | Externí |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Uhlopriečka ("): | 27 |
| Hmotnosť presná (kg): | 7,1 |
| Model: | LS27DG702EUXDU |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 1 |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 10 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 144 |
| FreeSync: | Ano |
| G-Sync: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Smart funkcie: | Ano |
| HDR: | HDR10+ |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 26 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 2 |
| Modelový rad: | Samsung Odyssey G7 |
| TCO Certified: | Ne |
| Výkon Power Delivery (W): | Nepodporuje |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| VESA Certifikácia HDR: | DisplayHDR 400 |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 350 |
| Flicker Free: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Samsung Electronics GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Am Kronberger Hang 6, 65824 Schwalbach/Ts., Germany |
| E-mail : | www.samsung.com |
