Samsung Odyssey G7/LS27FG702EUXEN/27''/IPS/4K UHD/360Hz/1ms/Čierna/2R
Kód: 2088560373
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Samsung Odyssey G7
Typ obrazovky: ,IPS
Úhlopříčka [palce]: ,27
Rozlišení: ,3 840 x 2 160
Aktivní velikost obrazovky ,[mm]: 596,736 × 335,664 ,
Obnovovací frekvence [Hz]: ,4K 180Hz/FHD 360Hz
Poměr stran: ,16:9
Jas [cd/m2]: ,350
Kontrast: ,1 000:1
Odezva [ms]: ,1
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): ,178/178
Počet barev: ,Max. 1B
Reproduktory: ,Ne
Konektory: ,
* 1x DisplayPort 1.4
* 2x HDMI 2.1
* 1x Audio výstup
* 1x USB-B upstream
* 2x USB-A 3.2 Gen1 Downstream
Napájení: ,Externí adaptér
Spotřeba [W]: ,25
Stand By režim [W]: ,0,5
Třída energetické účinnosti: F
Montáž na zeď: ,100 x 100 ,
Naklápění monitoru: ,
* Výškově nastavitelné: ,120,0?mm (±5,0?mm)
* Náklon:-2° (±2°) až 25° (±2°)
* Otočení do stran:- 30° (±3°) až 30° (±3°)
* Pivot: ,-92° (±2°) až 92° (±2°)
Barva: ,Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): ,613 x 553,2 x 263,5 ,
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): ,613 x 361,5 x 73,8 ,
Hmotnost (se stojanem [kg]): ,7,1
Hmotnost (bez stojanu [kg]): ,3,9
Obsah balení: ,
* Napájecí kabel
* DP kabel
* USB 3.0 kabel
Záruka: ,2 Roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28" až 32" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 9.1 kg |
| EAN: | 8806097672692 |
| Konektor USB: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 613 x 553,2 x 263,5 |
| Kontrast (statický): | 1 000:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Zdroj: | Externí |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 27 |
| Hmotnosť presná (kg): | 7,1 |
| Model: | LS27FG702EUXEN |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Konektor USB-C: | Ne |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 1 |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | Nemá |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 360 |
| FreeSync: | Ano |
| G-Sync: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| HDR: | HDR10+ |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 25 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 2 |
| Modelový rad: | Samsung Odyssey G7 |
| Výkon Power Delivery (W): | Nepodporuje |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 350 |
| Flicker Free: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Samsung Electronics GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Am Kronberger Hang 6, 65824 Schwalbach/Ts., Germany |
| E-mail : | www.samsung.com |
