Samsung Odyssey G7/LS37FG750EUXEN/37''/VA/4K UHD/165Hz/1ms/Čierna/3R
Kód: 2088560803
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
* VESA DisplayHDR 600
* HDR10+ Gaming
* Energy Saving Solution
* Eye Saver Mode
* Flicker Free
* Picture-In-Picture
* Image Size
* FreeSync Premium Pro
* Off Timer Plus
* Black Equalizer
* Virtual AIM Point
* Core Sync
* Super Arena Gaming UX
* Auto Source Switch+
* Super Ultrawide GameView
Typ obrazovky: Curved 1000R
Podsvícení: VA
Úhlopříčka [palce]: 37
Rozlišení: 4K (3,840 x 2,160)
Rozteč bodu [mm]: 0,808 x 0,454
Obnovovací frekvence [Hz]: Max 165
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: UL Glare Free
Jas [cd/m2]: 350 typ., 280 min.
Kontrast: 3000:1
Odezva [ms]: 1
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: Max 1,07B
Reproduktory: Ne
Konektory:
* 1x Display Port (verze 01.IV, HDCP 02.II)
* 2x HDMI (verze 02.I, HDCP 02.II)
* 1x USB-B Upstream Port
* 2x USB-A Downstream Port (3.2 Gen1)
* Sluchátkový výstup
Napájení: AC 100–240 V (externí adaptér)
Spotřeba [W]: Max 140, Typ 39,0
Stand By režim [W]: 0,50
Třída energetické náročnosti: F
Montáž na zeď: 100 x 100
Ergonomie:
* HAS (výškově nastavitelný stojan): 120,0 mm (±5,0 mm)
* Tilt: -5,0° (±2,0°) – 20,0° (±2,0°)
* Swivel: -20,0° (±3,0°) – 20,0° (±3,0°)
Barva:
* Přední: Black
* Zadní: Black
* Stojan: Black
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 816 x 674,4 x 303,8
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 816 x 483,2 x 170,8
Hmotnost [kg]:
* Se stojanem: 11,2
* Bez stojanu: 7,2
* Balení: 15,1
Obsah balení:
* Napájecí kabel 1,5 m
* DP kabel
Záruka: 36 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33" a väčšie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 15.5 kg |
| EAN: | 8806097438496 |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Displej - typ: | LCD VA/PVA/MVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 816 x 674,4 x 303,8 |
| Kontrast (statický): | 3 000:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ne |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Zdroj: | Externí |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 37 |
| Hmotnosť presná (kg): | 11,2 |
| Model: | LS37FG750EUXEN |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 1 |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Prehnutý monitor: | Ano |
| Celkový výkon repro (W): | Nemá |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 165 |
| FreeSync: | Ano |
| G-Sync: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| PIP (Picture in Picture): | Ano |
| HDR: | HDR10+ |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 39 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 10,1 do 15 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | Samsung Odyssey G7 |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| VESA Certifikácia HDR: | DisplayHDR 600 |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 350 |
| Flicker Free: | Ano |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Samsung Electronics GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Am Kronberger Hang 6, 65824 Schwalbach/Ts., Germany |
| E-mail : | www.samsung.com |
