Samsung ViewFinity S7/S70D/27''/IPS/4K UHD/60Hz/5ms/Black/2R
Kód: 2088560347
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
27'' ViewFinity S7 (S70D) Profesionální grafická díla vyniknou díky neuvěřitelně detailnímu rozlišení UHD (3840×2160) s vysokou hustotou pixelů. Ty, tě přenesou do světa dynamického videa, jemných i sytých barev a ohromujícího prostoru pro vytváření komplexních návrhů a digramů, takže tvé fantazii už nebude stát nic v cestě.
* IPS panel s rozlišením 4K
* Obnovovací frekvence 60Hz
* HDR 10
Typ obrazovky: IPS
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: 4K (3 840 × 2 160)
Obnovovací frekvence [Hz]: Max 60 Hz
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1 000:1 (Typ)
Odezva [ms]: 5 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/ 178°
Počet barev: Max 1,07 m
Konektory:
* Display Port: 1 EA
* Výstup Display Port: 1,2
* HDCP Version (DP): 2,2
* HDMI: 1 EA
* Verze HDMI: 2
* Verze HDCP (HDMI): 2,2
* Sluchátka: Ano
Napájení: AC 100 ~ 240 V
Spotřeba [W]: 23 W
Stand By režim [W]: 0,3 W
Třída energetické náročnosti: F
Montáž na zeď: 100 × 100
Naklápění monitoru: -2,0°(±2,0°) ~ 25,0°(±2,0°)
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 612,9 × 473,2 × 180 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 612,9 × 367,7 × 41,6 mm
Hmotnost [kg]: 3,5 kg/ 5 kg
Obsah balení:
* Délka napájecího kabelu: 1,5 m
* Kabel HDMI: Ano
TCO Certified: Ano
Záruka: 24 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28" až 32" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| EAN: | 8806095541761 |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 612,9 × 473,2 × 180 |
| Kontrast (statický): | 1 000:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ne |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ne |
| Zdroj: | Interní |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 27 |
| Hmotnosť presná (kg): | 5 |
| Model: | S70D |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 5 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | Nemá |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| HDR: | HDR10 |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 23 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 2,1 do 5 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Záruka (roky): | 2 |
| Modelový rad: | Samsung ViewFinity S7 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | D1024110023 |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 350 |
| Flicker Free: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | TCO logo |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Samsung Electronics GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Am Kronberger Hang 6, 65824 Schwalbach/Ts., Germany |
| E-mail : | www.samsung.com |
