WD Black P10/2TB/HDD/Externý/2.5''/Čierna/3R
Kód: 2040900018201
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Disk WD BLACK P10 Game Drive propůjčí vaší konzoli či PC výkonnostní nástroje, které vás udrží na špici. Špičkový externí HDD s kapacitou až 5 TB, navržený přímo pro hráče, kteří chtějí rozšířit potenciál své konzole či PC uložením své herní knihovny do přenosného úložiště. Díky hernímu disku WD BLACK P10 Game Drive můžete hrát podle svého.Model: WD BLACK P10
Kapacita: 2 TB
Typ disku: Externí 2.5 HDD
Rozhraní: USB 3.2 Gen 1 type A
Přenosová rychlost: 5 Gb/s
Provozní teplota: 5°C - 35°C
Rozměry [V x D x Š): 14,48 x 118,11 x 87,88 mm
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Externé disky 2,5" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| EAN: | 718037902593 |
| Rozměr disku: | 2.5" |
| Otáčky disku (rpm): | Neuvedeno |
| Provedení disku: | Externí |
| Záruka (roky): | 3 |
| Rozhraní IDE: | Ne |
| USB Standard: | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní SAS: | Ne |
| Rozhraní PCI-e: | Ne |
| Modelová řada: | WD Black P10 |
| Rozhraní Thunderbolt: | Ne |
| Rozhraní M.2 SATA: | Ne |
| Kapacita disku: | 2TB |
| Typ úložiště: | HDD |
| Rozhraní M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhraní SATA: | Ne |
| Vhodný pro:: | Herní PC |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Typ konektoru: | USB-A |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Farba: | Černá |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Skript popis |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Western Digital (UK) Ltd |
|---|---|
| Adresa : | Hamilton House, National Technology Park, Plassey, Limerick, Ireland |
| E-mail : | support@wdc.com |
