Xiaomi 33W Power Bank 10000mAh (Integrated Cable) Tan
Kód: 95XIN124
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Xiaomi 33W Power Bank 10000 (integrated cable)
Barva: Hnědá
Typ baterie: Lithium-iontová
Jmenovitá kapacita: 5 600 mAh (5 V / 3 A)
Výkon baterie: 36,5 Wh
Vstupní port: USB-C® / USB-C s integrovaným kabelem
Výstupní port: USB-C / USB-C s integrovaným kabelem
Vstupní parametry:
* Integrovaný kabel USB-C (vstup 1) 5 V, 3 A, 9 V, 3 A, 12 V, 2,5 A
* USB-C (vstup 2) 5 V, 3 A, 9 V, 3 A, 12 V, 2,5 A
Výstupní parametry:
* Max. 33 W z více portů: 5 V, 3 A
* Integrovaný kabel USB-C (výstup 1) 5 V, 3 A, 9 V, 3 A, 11 V, 3 A, 12 V, 2,5 A, 15 V, 2 A, max. 20 V, 1,5 A
* USB-C (výstup 2) 5 V, 3 A, 9 V, 3 A, 11 V, 3 A, 12 V, 2,5 A, 15 V, 2 A, max. 20 V, 1,5 A
* USB-A (výstup 3) 5 V, 3 A, 9 V, 2,23 A, 10 V, 2,25 A, max. 12 V, 1,67 A
Rozměry: 80,9 × 65,9 × 26,0 mm
Obsah balení
* 1x powerbanka Xiaomi 33W 10000 (s integrovaným kabelem)
* 1x uživatelská příručka
Dodatočné parametre
| Kategória: | 10 000 až 14 000 mAh |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.28 kg |
| EAN: | 6941812743669 |
| Farba - presná: | Tan |
| Kapacita batérie (mAh): | 10000, od 10000 do 11990 mAh |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Ne |
| Napájací konektor: | USB - C + USB - A |
| Počet konektorov: | 3 |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Výkon nabíjania (W) (max): | 33 |
| Farba: | Hnědá |
| Typ napájacieho adaptéra: | Powerbanka |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Xiaomi Technology Netherlands B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Prinses Beatrixlaan 582, 2595 BM The Hague, Netherlands |
| E-mail : | service.nl@xiaomi.com |
