256GB Kingston USB 3.2 (gén 1) DT Exodia M
Kód: 20501102311



Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Data v bezpečí a vždy po ruce.
Kingston DataTraveler Exodia M 256GB.

Kingston DataTraveler Exodia M je výkonné úložné řešení, které kombinuje rychlost standardu USB 3.2 Gen 1 s praktickým designem. S kapacitou 256 GB nabízí dostatek prostoru pro tisíce fotografií, dlouhá videa ve vysokém rozlišení nebo rozsáhlé pracovní projekty. Díky tyrkysovému prvku na černém těle disk nejen skvěle vypadá, ale je také snadno identifikovatelný. Konstrukce se zaměřuje na mobilitu a odolnost, což z něj činí ideálního společníka pro studenty, kreativce i firemní zaměstnance.

Ochrana bez ztráty víčka
Největší předností modelu Exodia M je jeho zasouvací mechanismus. Konektor je schovaný uvnitř těla a vysouvá se pouze tehdy, když jej potřebujete připojit k počítači nebo jinému zařízení. Tím odpadá starost o ztracené víčko. Navíc je disk vybaven robustním poutkem na konci, které umožňuje bezpečné zavěšení na kroužek od klíčů. Disk váží pouhých 10 gramů, takže o něm v kapse ani nebudete vědět.
Technické parametry
1x USB flash disk Kingston DataTraveler Exodia M 256GB
Dodatočné parametre
| Kategória: | USB kľúče 256 GB |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 740617326383 |
| Typ úložiště: | Flash USB |
| Kapacita: | 256GB |
| Rozhraní (USB): | USB 3.2 |
| Adaptér (redukcia) v balení: | Ne |
| Třída rychlosti SD karet: | Není |
| Podpora více formátů: | Ne |
| OTG: | Ne |
| Značka + modelová řada: | Kingston DataTraveler Exodia M |
| Typ konektoru: | USB-A |
| Materiál tela: | Plast |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Kingston Technology International Ltd |
|---|---|
| Adresa : | Stratus House, College Business & Technology Park, Blanchardstown, Dublin 15, Ireland |
| E-mail : | eu_compliance@kingston.eu |
