AOC/U32P2/31,5''/VA/4K UHD/60Hz/4ms/Black/3R
Kód: 20883300516
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
U32P2 se vyznačuje bezrámečkovým provedením na třech stranách a plochým 31,5'' panelem VA s rozlišením UHD. Tento dokonalý nástroj pro profesionály navíc disponuje rozbočovačem USB a dvěma porty HDMI 2.0 zaručujícími široké možnosti připojení.* Flicker Free
* Režim AOC Low Blue Light
* AdaptiveSync
Typ obrazovky: VA
Podsvícení: WLED
Úhlopříčka [palce]: 31.5
Rozlišení: 3 840 × 2 160
Rozteč bodu [mm]: 0.18159
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Antireflexní + 3H
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 3000:1
Odezva [ms]: 4 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 16,7 milionu
Reproduktory: 3 W × 2
Konektory:
* HDMI 2.0 × 2
* DisplayPort 1.2 × 1
* Rozbočovač USB
* USB 3.2 (Gen1) × 4
* Výstup sluchátek (3,5 mm)
Napájení: Interní, 100–240 V, 50/60 Hz
Spotřeba energie v zapnutém stavu (Energy Star): 52 watt
Spotřeba energie ve vypnutém stavu (Energy Star): 0.3 watt
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 100 × 100
Naklápění monitoru:
* Pivot
* Otočení: -175°±5~175°±5 °
* Naklonění: 4° ±1° ~ 20.5° ±1.5° °
* Míra nastavení výšky: 150 mm
Barva: Černá
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 714,8 x 425,2 x 55,7
Hmotnost [kg]: 10.1 Kg
Obsah balení:
* HDMI kabel
Záruka: 36 měs. https://eu.aoc.com/cs/monitors/u32p2
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33" a väčšie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 12.71 kg |
| EAN: | 4038986119627 |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0,18159 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Displej - typ: | LCD VA/PVA/MVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 714,8 x 425,2 x 55,7 |
| Kontrast (statický): | 3 000:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Zdroj: | Interní |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 31,5 |
| Hmotnosť presná (kg): | 10,1 |
| Model: | U32P2 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 4 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 6 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Farebná hĺbka: | 16,7 milionu |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 10,1 do 15 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | AOC |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 350 |
| Flicker Free: | Ano |
| WWW_PRO_3L: | Ne |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | TPV Displays Europe B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Prins Bernhardplein 200, 1097 JB Amsterdam, Netherlands |
| E-mail : | info@aoc.com |
