ASUS LCD 27" VG279Q5A TUF 1920x1080 Full HD Fast-IPS 200Hz 0.3ms G-SYNC comp. ELMB SYNC 99% sRGB
Kód: 1011210
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25" až 27" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 4.5 kg |
| EAN: | 4711636007108 |
| Úhlopříčka displeje ("): | 27 |
| Rozlíšenie: | 1920×1080 (Full HD) |
| Výbava: | Reproduktory, VESA, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla |
| Doba odezvy (ms): | 0.3 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Typ panelu: | IPS |
| Jas (cd/m2): | 300 |
| Kontrast:1: | 1000 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 200 |
| Povrchová úprava displeja: | Antireflexní |
| Rozhranie: | HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | ASUS Europe B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Harkortstraße 21-23, 40880 Ratingen, Germany |
| E-mail : | www.asus.com |
