ASUS ROG/Swift OLED PG32UCDM Gen3/31,5''/QD-OLED/4K UHD/240Hz/0,03ms/Čierna/3R
Kód: 208860099720
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ROG Swift OLED PG32UCDM Gen3 (PG32UCDM3) Gaming Monitor - 32-inch (31,5 viewable), 4K (3840 x 2160) QD-OLED panel, 240Hz, Blackshield™ film, G-SYNC® compatible, Neo Proximity Sensor, VESA DisplayHDR™ 500 True Black, OLED Care Pro, 90 W Type-C®, and ASUS DisplayWidget Center, DisplayPort™ 2.1 a UHBR20 (80Gbps full bandwith)
* GamePlus
* Game Visual
* VRR Technology (Adaptive-Sync)
* Extreme Low Motion Blur
* GameFast Input technology
* Shadow Boost
* Aspect Control
* KVM Switch
* A.I. Assistant Technology: AI Visual
* A.I. Assistant Technology: Dynamic Crosshair
* A.I. Assistant Technology: Dynamic Shadow Boost
Typ obrazovky: ,QD-OLED
Úhlopříčka [palce]: ,31.5
Rozlišení: ,3840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: ,0.182 mm
Obnovovací frekvence [Hz]: ,240 Hz
Poměr stran: ,16:9
Povrch displeje: ,Anti-reflection
Jas [cd/m2]: ,1 000
Kontrast: ,1 500 000.1
Odezva [ms]: ,0.03ms (GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): ,178°/178°
Počet barev: ,1076 M
Konektory: ,
* DisplayPort 2.1 x 1
* HDMI (v2.1) x 2
* USB-C x 1
* USB Hub: 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A
* Earphone jack
Napájení: ,100-240V, 50-60Hz
Spotřeba [W]: , <,42W
Stand By režim [W]: ,<,0.5 ,
Montáž na zeď: ,100 x 100 mm
Naklápění monitoru: ,+20° ~ -5°
Barva: ,Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): ,718 x 531 x 276
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): , 718 x 413 x 67
Hmotnost [kg]: ,8.7 kg/ 6.0 kg
Záruka: ,36 měsíců
Stránky výrobce: ,https://rog.asus.com/monitors/27-to-31-5-inches/rog-swift-oled-pg32ucdm-gen3-pg32ucdm3/spec/
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33" a väčšie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 13.11 kg |
| EAN: | 4711636274623 |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0,182mm |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Displej - typ: | QD-OLED |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 718x413x67 |
| Kontrast (statický): | 1 500 000:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178°/178° |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Zdroj: | Interní |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 31,5 |
| Hmotnosť presná (kg): | 8.7 |
| Model: | Swift OLED PG32UCDM Gen3 |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Doba odozvy (ms): | 0,03 |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | Nemá |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 240 |
| FreeSync: | Ano |
| G-Sync: | Ano |
| Senzor okolitého svetla: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| HDR: | HDR10 |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 42 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | ASUS ROG |
| Výkon Power Delivery (W): | 90 |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| VESA Certifikácia HDR: | DisplayHDR 500 |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 1000 |
| Flicker Free: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | ASUS Europe B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Harkortstraße 21-23, 40880 Ratingen, Germany |
| E-mail : | www.asus.com |
