ASUS TUF/VG32AQA1A/31,5''/VA/QHD/170Hz/1ms/Black/3R
Kód: 208860099706
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Gaming Monitor – 31.5 inch WQHD (2560 x 1440), Overclock to 170Hz (above 144Hz), Extreme Low Motion Blur™, Freesync Premium™, 1ms (MPRT), Shadow Boost, HDR, DisplayWidget Lite
* Trace Free Technology
* GameVisual
* GamePlus
* HDCP 2.2
* Extreme Low Motion Blur
* VRR Technology: FreeSync™ Premium
* GameFast Input technology
* Shadow Boost
* DisplayWidget Lite
* Low Blue Light
* Multiple HDR Mode
Typ obrazovky: VA
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 31.5
Rozlišení: 2560 x 1440
Rozteč bodu [mm]: 0.272 mm
Obnovovací frekvence [Hz]: 170 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Non-Glare
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 3000:1
Odezva [ms]: 1 ms MPRT
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/ 178°
Počet barev: 16.7 M
Reproduktory: 2W x 2
Konektory:
* DisplayPort 1.2 x 1
* HDMI (v2.0) x 2
* Earphone Jack: Yes
Napájení: 100-240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: <26 W
Stand By režim [W]: <0.5 W
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru: +20° ~ -5°
Barva: černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 716.3 x 496.2 x 213.81 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 716.3 x 426.2 x 54.87 mm
Hmotnost [kg]: 5.7 Kg/ 6.7 Kg
Záruka: 36 měs. https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/tuf-gaming/tuf-gaming-vg32aqa1a/
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33" a väčšie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 9.43 kg |
| EAN: | 4711081907466 |
| Konektor USB: | Ne |
| Rozteč bodov (mm): | 0,272 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Displej - typ: | LCD VA/PVA/MVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 716,3 x 426,2 x 54,87 |
| Kontrast (statický): | 3 000:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 2560x1440 |
| Pivot: | Ne |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - povrch: | Matný |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 31,5 |
| Hmotnosť presná (kg): | 5,7 |
| Model: | VG32AQA1A |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 1 |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 4 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 170 |
| FreeSync: | Ano |
| G-Sync: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| HDR: | HDR10 |
| Farebná hĺbka: | 16,7 milionu |
| Spotreba energie (W): | 26 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | QHD |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | ASUS TUF |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
| Flicker Free: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | ASUS Europe B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Harkortstraße 21-23, 40880 Ratingen, Germany |
| E-mail : | www.asus.com |
