Dell Plus/S2425HSM/23,8''/IPS/FHD/144Hz/1ms/Biela/3RNBD
Kód: D-M-S2425HSM
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
* Anti-glare
* Eye Comfort Technology
* Low Blue Light
* Flicker-free
* Cable Lock Slot
* BFR Free
* PVC Free
* Arsenic-free Glass
* Mercury-free
* sRGB
Displej
*
Viditelná úhlopříčka: ,23,8
*
Typ panelu: IPS
*
Povrch displeje obrazovky: ,Anti-glare
*
Maximální přednastavené rozlišení: ,1920 x 1080 at 144Hz
*
Pozorovací úhel: ,178/178
*
Rozteč pixelů: ,0.27450 mm x 0.27450 mm
*
Pixely na palec (PPI): ,93
*
Kontrastní poměr: ,1,500:1
*
Poměr stran: ,16:9
*
Jas: ,300 cd/m2
*
Doba odezvy: ,1 ms MPRT, 4 ms GTG (Extreme Mode), 5 ms GTG (Fast), 8 ms GTG
Konektivita
*  ,2 HDMI (HDCP1.4) (Support up to 1920 x 1080 144Hz, as per specified in HDMI1.4)
Rozměry
*
Výška se stojanem: ,457,03 mm
*
Šířka se stojanem: ,537,64 mm
*
Hloubka se stojanem: ,191,82 mm
*
Výška bez stojanu: ,313,73 mm
*
Šířka bez stojanu: ,537,64 mm
*
Hloubka bez stojanu: ,58,72 mm
*
Hmotnost (pouze monitor – pro zavěšení VESA): ,3,03 kg
*
Hmotnost (se stojanem): ,5,01 kg
Napájení
*
Požadované napětí: ,100 V AC až 240 V AC
*
Spotřeba energie při běžném provozu: ,14,30/ Max. 39 W
*
Spotřeba energie v pohotovostním/spánkovém režimu: ,0,5 W
Rozsah teplot
* Min Operating Temperature: 0 ° C až 40 ° C
* Max Operating Temperature: -20 ° C až 60 ° C
Rozsah provozní vlhkosti
*  ,10 % až 80 % (bez kondenzace)
Přizpůsobení
* Výškově nastavitelný stojan: ,110 mm
* Naklonění: ,-5 ° až 21 °
* Otáčení: ,30 ° až 30 °
* Pivot: ,+/-90 ° Vesa uchycení: ,100 × 100
Obsah balení: ,Monitor, Stojánek, QR karta, Bezpečnostní, environmentální a regulační informace
Záruka
*
Typ: 3-Year Advanced Exchange Service and Premium Panel Exchange Služba Premium Panel Exchange Služba Dell Premium Panel Exchange umožňuje bezplatnou výměnu monitoru v době trvání omezené záruky na hardware i v případě, že najdete jediný vadný světlý pixel. Služba Advanced Exchange Service Tento monitor je dodáván s tříletou výměnnou servisní službou Advanced Exchange Service. V případě nutnosti vám během tříleté omezené záruky na hardware bude příští pracovní den zaslán náhradní monitor.
Stránky výrobce
*
 ,https://www.dell.com/en-uk/shop/dell-24-plus-monitor-s2425hsm/apd/210-bszd/monitors-monitor-accessories
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23" až 24" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 6.85 kg |
| EAN: | 5397184962978 |
| Konektor USB: | Ne |
| Rozteč bodov (mm): | 0,27450 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 537,64 × 457,03 × 191,82 mm |
| Kontrast (statický): | 1 500:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 23,8 |
| Hmotnosť presná (kg): | 5,01 |
| Model: | S2425HSM |
| Trieda energetickej účinnosti: | D |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 1 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 3 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 144 |
| FreeSync: | Ano |
| G-Sync: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Farebná hĺbka: | 16,7 milionu |
| Spotreba energie (W): | 14 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 2,1 do 5 |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ne |
| Záruka (roky): | 3 NBD |
| Modelový rad: | Dell Plus |
| Farba: | Bílá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
| Flicker Free: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Dell GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Unterschweinstiege 10, 60549 Frankfurt am Main, Germany |
| E-mail : | www.dell.com |
