EIZO MT 27" EV2720S-BK FlexScan, IPS, 2560x1440, 350nit, 1500:1, 5ms, USB-C, DisplayPort, HDMI, USB, Repro, Černý
Kód: 899030
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
| Číslo produktu | EV2720S-BK EV2720S-WT |
|---|---|
| Farba prístroja | čierna biela |
| Oblasť použitia | Kancelária |
| Produktová rada | FlexScan |
| Oblasti použitia | Veľké a stredné podniky, Súkromní používatelia a drobní živnostníci, Na prácu z domu, CAD, Finančné služby, Riadiaca miestnosť |
| Špecifické systémové požiadavky | Žiadne, kompatibilné s väčšinou počítačov a operačných systémov vrátane macOS a Windows |
| EAN | 4995047069553 4995047069546 |
| Uhlopriečka [palce] | 27 |
|---|---|
| Uhlopriečka [cm] | 68,5 |
| Formát | 16:9 |
| Viditeľná plocha obrazu (šírka × výška) [v mm] | 596,7 x 335,7 |
| Ideálne a odporúčané rozlíšenie | 2560 x 1440 |
| Rozostup bodov [v mm] | 0,233 x 0,233 |
| Hustota pixelov [v ppi] | 109 |
| Podporované rozlíšenia | 2560 x 1440, 1920 x 1200, 1920 x 1080 (Full HD), 1680 x 1050, 1600 x 1200, 1280 x 1024, 1024 x 768, 800 x 600, 720 x 400, 640 x 480 |
| Technológia panelu | IPS |
| Max. pozorovací uhol vo vodorovnom smere [v °] | 178 |
| Max. pozorovací uhol vo zvislom smere [v °] | 178 |
| Zobraziteľné farby alebo stupne šedej | 16,7 mil. farieb (DisplayPort, 8 bitov), 16,7 mil. farieb (HDMI, 8 bitov), 16,7 mil. farieb (USB-C, 8 bitov) |
| Farebná paleta/tabuľka LUT | 1,06 mld. farieb / 10 bitov |
| Max. farebný priestor (zvyčajne) | sRGB |
| Max. jas (zvyčajne) [cd/m2] | 350 |
| Max. kontrast (zvyčajne) | 1500:1 |
| Reakčná doba zmeny šedej [ms] | 5 |
| Typ podsvietenia | LED |
| USB-C docking | |
|---|---|
| Štandardné režimy farieb/stupňov šedej | 2x užívateľský mód, sRGB, Paper, Movie, DICOM |
| Krivka stupňov svetlosti DICOM | |
| Auto EcoView | |
| Index EcoView | |
| EcoView Optimalizátor | |
| Overdrive | |
| Odstraňovanie chvenia obrazu hybridným riadením | |
| Dekodér HDCP | |
| Automatické rozpoznanie vstupného signálu | |
| Picture-by-Picture | |
| Integrované reproduktory | (2 Watt / 1 + 1 Watt) |
| Jazyky ponuky na obrazovke (OSD) | de, en, fr, es, it, se |
| Možnosti nastavení | Farebný režim, Jas, Kontrast, Farebná teplota/Bod bielej, Gama, Overdrive, Farba odtieň, Sýtosť farieb, Picture-by-Picture, Rozlíšenie, Škálovanie, Menu Rotation, Reset monitora, Jazyk OSD, Vstup signálu, Všetky funkcie EcoView, Hlasitosť, Blokovanie ovládačov |
| Funkcia Button Guide | |
| Integrovaný zdroj |
| Vstupné konektory | USB-C (DisplayPort Alt Mode, HDCP 1.3), DisplayPort (HDCP 1.3), HDMI (HDCP 1.4) |
|---|---|
| Technické údaje USB | USB 5Gbps (USB 3) |
| USB konektory pre upstream | 1 x type C (DisplayPort Alt Mode, napájanie 70 W max.) |
| USB konektory pre downstream | 4x type A |
| Grafický signál | USB-C, DisplayPort, HDMI (RGB, YUV) |
| Zvukový vstup | USB-C, DisplayPort, HDMI |
| Zvukový výstup | 3,5 mm stereo jack konektor |
| Horizontálna/vertikálna frekvencia | USB-C: 31-89 kHz / 59-61 Hz; DisplayPort: 31-89 kHz / 59-61Hz; HDMI: 31-89 kHz / 49-61 Hz |
|---|---|
| Spotreba (zvyčajná) [vo wattoch] | 14 |
| Maximálna spotreba [vo wattoch] | 149 (pri maximálnej jasnosti a prevádzke všetkých signálových a USB portov i plnom nabíjacom výkone) |
| Úsporný režim [vo wattoch] | 0,4 |
| Spotreba pri vypnutí monitora [vo wattoch] | 0 |
| Trieda efektívnosti | D |
| Spotreba energie/1000 h [v kWh] | 15 |
| Správa napájania | AC 100-240V, 50/60Hz |
| Max. USB-C Power Delivery [v Watt] | 70 |
| Správa napájania |
| Rozmery (vrátane stojana) (šírka x výška x hĺbka) [v mm] | 611,6 x 376,3 - 545,3 x 230 |
|---|---|
| Hmotnosť (vrátane stojana) [v kg] | 8,5 |
| Rozmery (bez stojana) (šírka x výška x hĺbka) [v mm] | 611,6 x 364,3 x 59,7 |
| Hmotnosť (bez stojana) [v kg] | 5,7 |
| Technická kresba (PDF) | Technická kresba (PDF) |
| Možnosť otáčania stojana [v °] | 344 |
| Naklápanie dopredu/dozadu [v °] | 5 / 35 |
| Výškové/priečne otáčanie (Pivot) | ve smere a proti smeru hodinových ručičiek |
| Výšková nastaviteľnosť [v mm] | 169 |
| Rozstup otvorov VESA | 100 x 100 |
| Certifikácie | CE, UKCA, CB, TÜV/GS, TÜV/Ergonomics (vrátane ISO 9241-307), TCO Certified Generation 10, TÜV/Low Blue Light Content, TÜV/Flicker Free, RCM, cTÜVus, FCC-B, CAN ICES-3 (B), TÜV/S, PSE, VCCI-B, EPA ENERGY STAR, RoHS, WEEE, China RoHS, CCC |
|---|---|
| EPEAT | EPEAT 2018 Gold (US), EPEAT Climate + |
| Súvisiaci softvér a ďalšie doplnky sú k dispozícii na stiahnutie | Screen InStyle |
|---|---|
| Súčasťou balenia | USB-/signal kabel (USB-C - USB-C), Napájací kábel, Návod na stiahnutie, Stručný návod |
| Voliteľné príslušenstvo | PM200-K (Prepojovací kábel DisplayPort pre prenos obrazových a zvukových digitálnych signálov), CP200 (Prepojovací kábel USB-C – DiplayPort), HH200PR-K (Prepojovací kábel HDMI), CC100 (Krátky prepojovací kábel USB-C), PP100-K (Prepojovací kábel DisplayPort), PP200-K (Prepojovací kábel DisplayPort), PCSK-03 (Držiak na upevnenie terminálu Thin Client) |
| Záručná doba | 5 rokov alebo 30 000 prevádzkových hodín, podľa toho, čo nastane skôr |
|---|---|
| Záruka na vadné body | Záruka nulového výskytu vadných pixelov alebo subpixelov (dle ISO 9241-307) počas šiestich mesiacov od nákupu |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25" až 27" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 10.99 kg |
| EAN: | 4995047069553 |
| Úhlopříčka displeje ("): | 27 |
| Rozlíšenie: | 2560x1440 (WQHD) |
| Doba odezvy (ms): | 5 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Typ panelu: | IPS |
| Energetická trieda: | D |
| Rozhranie: | HDMI, DisplayPort, USB-C 3.2 Gen 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | EIZO Europe GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Helmut-Grashoff-Strasse 18, 41179 Mönchengladbach, Germany |
| E-mail : | www.eizo.com |
