HP/E32k G5/31,5''/IPS/4K UHD/60Hz/5ms/Blck-Slvr/3R
Kód: HP-6N4D6AA
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Monitor HP E32k G5 4K USB-C, který byl speciálně navržen tak, aby poskytoval úchvatný obraz a rozšířenou flexibilitu, dodává přesnosti nový rozměr. K dosažení nejlepších výsledků vám už nebude nic stát v cestě. Tento stylový displej 4K, který byl vyroben s ohledem na pohodlí a ochranu planety, představuje výkonné a produktivní zařízení.Typ obrazovky: IPS
Úhlopříčka [palce]: 31.5''
Rozlišení: 4K UHD (3 840 x 2 160)
Rozteč bodu [mm]: 0,18
Obnovovací frekvence [Hz]: 60 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Antireflexní filtr
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 5ms GtG (s funkcí Overdrive)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: Podpora až 1,07 miliardy barev
Reproduktory: 2 x 3 W
Konektory:
* HDCP: Ano, DisplayPort™, HDMI a USB Type-C®
* DisplayPort™: 1x DisplayPort™ 1.4
* Vstup videa USB Type-C®: 1× SuperSpeed USB Type-C® s přenosovou rychlostí signálu 5 Gb/s (USB Power Delivery až 65 W, Alt Mode DisplayPort™ 1.4)
* HDMI: 1x HDMI 2.0
* USB Type-A: 3x SuperSpeed USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 5 Gb/s (1x nabíjecí)
* Rozhraní Ethernet: 1x RJ-45 (10/100/1 000 Mb/s)
Spotřeba [W]: 210 W (maximální), 39 W (typická)
Stand By režim [W]: 0,5 W (pohotovostní režim)
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru:
* Naklonění: -5 až +20°
* Rozsah nastavení výšky: 150 mm
* Otočení: ±45°
* Otočný bod: ±90°
Barva: Černá/ stříbrná
Rozměry (se stojanem): 71,4 x 22,7 x 60,34 cm
Rozměry (bez stojanu): 71,4 x 4,7 x 42,12 cm (bez pantu), 71,4 x 7,47 x 42,12 cm (s pantem)
Hmotnost [kg]: 8,4 kg
TCO Certified: Ano
Záruka: 36 měs.
Pro správnou kompatibilitu Care Packu, využijte HP portál
https://cpc2.ext.hp.com/?countries=CZ
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33" a väčšie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 11.96 kg |
| EAN: | 196786296673 |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0,18 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 714 x 421,2 x 47 |
| Kontrast (statický): | 1 000:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Uhlopriečka ("): | 31,5 |
| Hmotnosť presná (kg): | 8,4 |
| Model: | E32k G5 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Doba odozvy (ms): | 5 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 6 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 2 |
| Power Delivery: | Ano |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 39 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | HP |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | D1025120267 |
| Výkon Power Delivery (W): | 65 |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 350 |
| Flicker Free: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Skript popis |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | HP Deutschland GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Herrenberger Str. 140, 71034 Böblingen, Germany |
| E-mail : | www.hp.com |
