HP ProOne/440 G9/23,8''/FHD/i5-13500T/8GB/512GB SSD/UHD 770/W11P/Slv-Black/3RNBD
Kód: HP-997M1ET
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Model: HP ProOne 440 G9 All-in-One výkon na podnikové úrovni všestranné provedení Certifikace ENERGY STAR®
* výškově nastavitelný podstavec
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel® Core™ i5-13500T (základní frekvence 1,6 GHz, max. 4,6 GHz s technologií Intel® Turbo Boost, 24MB mezipaměti L3, 14 jader, 20 vláken)
Paměť: 8GB paměť DDR4-3200 RAM (1x 8GB)
Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty SODIMM (2/1)
Pevný disk: SSD 512GB PCIe® NVMe™ M.2
Pozice pro interní jednotku: 1x 6,4cm (2,5'')
Optická mechanika: Ne
Displej: 60,5cm (23,8'') displej IPS s rozlišením FHD (1920x1080), antireflexní úpravou, 250 nity a 72% NTSC
Grafická karta: integrována grafika Intel® UHD 770
Audio: kodek Realtek ALC3252
Klávesnice: kabelová HP 125
Myš: kabelová HP 125
Webkamera: 5Mpx výsuvná kamera FHD s dvěma integrovanými digitálními mikrofony
Síť: Intel® I219LM, GbE
Bezdrátová komunikace WLAN: Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE (2x2) Bluetooth®: 5.3
Správa zabezpečení: integrovaný bezpečnostní čip TPM 2.0
Čtečka paměťových karet: Ne
Napájení: 120W externí napájecí adaptér, až 88% účinnost, aktivní korekce PFC
Boční porty:
* 1x SuperSpeed USB Type-C® s přenosovou rychlostí signálu 10Gb/s
* 1x SuperSpeed USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 10Gb/s (nabíjecí)
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon
Zadní porty:
* 1x RJ-45
* 1x HDMI in
* 2x SuperSpeed USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 5Gb/s (nabíjecí)
* 2x SuperSpeed USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 10Gb/s (nabíjecí)
* 1x DisplayPort™ 1.4a
* 1x napájecí konektor
Rozšiřující sloty:
* 1x M.2 2230
* 1x M.2 2280
Barva: černá (+ stříbrná)
Rozměry: 53,93x37,94x22,5cm
Hmotnost: 7,77kg
TCO Certified: Ano
Záruka: 3 roky
Pro správnou kompatibilitu Care Packu, využijte HP portál
https://cpc2.ext.hp.com/?countries=CZ
Dodatočné parametre
| Kategória: | All in One |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 11.9 kg |
| EAN: | 197961553673 |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + všechny loga |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i5 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozlišení: | 1920x1080 (Full HD) |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ano |
| Modelová řada: | HP ProOne |
| Provedení: | All-in-one řešení |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Klávesnica: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Počet USB portů (celkem): | 6 |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Paměť RAM (GB): | 8 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 3200 |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| Úhlopříčka ("): | 23,8 |
| Model: | 440 G9 |
| Počet jader CPU: | 14 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 1,6 |
| USB 2.0 (přední): | 0 |
| USB 3.x (přední): | 1 |
| USB 3.x Type-C (přední): | 1 |
| USB 2.0 (zadní): | 0 |
| USB 3.x (zadní): | 4 |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadní): | 0 |
| Generace/řada CPU: | Intel 13. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhraní SSD: | PCI-Express NVMe |
| Webkamera: | Ano |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 120 |
| Počet paměti RAM: | 8GB (1x 8GB) |
| Typ paměti: | DDR4 |
| Wi-Fi: | Ano |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka (roky): | 3 NBD |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Přesný model CPU: | i5-13500T |
| Počet LAN portů: | 1 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | AE22034001 |
| Modelová řada GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,6 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| Farba: | Černá |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | HP Deutschland GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Herrenberger Str. 140, 71034 Böblingen, Germany |
| E-mail : | www.hp.com |
