Philips/27B1U3900/27''/IPS/4K UHD/60Hz/4ms/Black/3R
Kód: 20842202749
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Tento 27palcový monitor nabízí rozlišení Ultra Clear 4K UHD pro přesný obraz s plynulou gradací a detaily. Vybaven konektorem USB-C s napájením - můžete sledovat video ve vysokém rozlišení, přenášet data velmi vysokou rychlostí a současně napájet své kompatibilní zařízení.* technologie Low Blue Mode, Flicker Free, Easy Read
Podsvícení: WLED
Úhlopříčka [palce]: 27''
Rozlišení: 3840 x 2160 UHD
Rozteč bodu [mm]: 0,1554 x 0,1554
Obnovovací frekvence [Hz]: 60Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: antireflexní s tvrdostí 3H
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 4 ms (normální režim)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° / 178°
Počet barev: 1,07 mld.
Vylepšení obrazu: SmartImage
Stojan:
* Tilt Angle (Front / Back) -5° / 25°
* Swivel Angle (Left / Right) -180° / 180°
* Pivot -90° / 90°
* Lift (Max. Range) 130 mm
Reproduktory: vestavěné 2 x 2 W
Montáž na zeď:
VESA mount 100 mm
Zabezpečení: bezpečnostní slot Kensington
Ovládací software: funkce SmartControl
MultiView:
režim PIP/PBP, 2x zařízení
Konektory:
* vstup - 2 x HDMI 2.0, 1 x DP 1.4, 1 x USB-C
* vstup/výstup audia - 1 x Audio Out
* RJ-45 LAN
* USB Hub: 1 x USB-C (data) Upstream 3 x USB-A (s 1x pro rychlé nabíjení BC 1.2) Downstream (USB 5Gb/s/USB 3.2 Gen 1)
* připojení HDCP: HDCP 1.4 (HDMI/DP/USB-C), HDCP 2.2 (HDMI/DP/USB-C)
* HBR3
Napájení: integrované
Spotřeba [W]: 25,3 typická
Barva: černá
Rozměry (se stojanem, mm): 613 x 524 x 205
Rozměry (bez stojanu, mm): 613 x 366 x 54
Hmotnost [kg]: 6,65/4,75
Energetický štítek EU: (třída F)
Obsah balení:
* monitor se stojanem
* 1x kabel HDMI
* 1x kabel DisplayPort
* 1x kabel USB-C na C
* 1x napájecí kabel
* stručný návod k obsluze
Záruka: 36 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28" až 32" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 10.2 kg |
| EAN: | 8721038001259 |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0,1554 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 613 x 524 x 205 |
| Kontrast (statický): | 1 000:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178° / 178° |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Zdroj: | Interní |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Uhlopriečka ("): | 27 |
| Hmotnosť presná (kg): | 6,65 |
| Model: | 27B1U3900 |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Doba odozvy (ms): | 4 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 4 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| PIP (Picture in Picture): | Ano |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 25 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | Philips |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | DE24094179 |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 350 |
| Flicker Free: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | TCO logo |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Philips Consumer Lifestyle B.V. |
|---|---|
| Adresa : | High Tech Campus 5, 5656 AE Eindhoven, Netherlands |
| E-mail : | www.philips.com |
