LG/27UP850K-W/27''/IPS/4K UHD/60Hz/5ms/White-Slvr/2R
Kód: 208021674712
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
27'' UHD 4K IPS Monitor s VESA DisplayHDR™ 400
* 27” UHD (3840 x 2160) IPS Displej
* VESA DisplayHDR 400 s DCI-P3 95% Color Gamut
* USB-C s 96W nabíjením
Typ obrazovky: IPS
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: 3840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: 0.1554 x 0.1554
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 400
Kontrast: 1200:1
Odezva [ms]: 5
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 1.07 mld.
Reproduktory: 5W x 2
Konektory:
* 2x HDMI
* 1x DisplayPort 1.4
* 1x USB-C
* 2x USB 3.0 Downstream port
* Sluchátka výstup 3-pole (Sound Only)
Napájení: Externí, 100~240Vac (50/60Hz)
Montáž na zeď: 100 x 100
Naklápění monitoru: Naklápění/výška/pivot
Barva: Bílo-stříbrná
Rozměry: 613.5 x 569.3 x 239.3(nahoře) 613.5 x 459.3 x 239.3(dole)mm (ŠxVxH)
Hmotnost [kg]: 5,9
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28" až 32" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 8.8 kg |
| EAN: | 8806096296233 |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0,1554 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 613.5 x 569.3 x 239.3 |
| Kontrast (statický): | 1 200:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 27 |
| Hmotnosť presná (kg): | 5,9 |
| Model: | 27UP850K-W |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Doba odozvy (ms): | 5 |
| Spôsob použitia: | Profesionální grafické |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 10 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| FreeSync: | Ano |
| G-Sync: | Ne |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ano |
| HDR: | HDR10 |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 2 |
| Modelový rad: | LG |
| Výkon Power Delivery (W): | 90 |
| Farba: | Bílá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| VESA Certifikácia HDR: | DisplayHDR 400 |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
| Flicker Free: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | LG Electronics Deutschland GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alfred-Herrhausen-Allee 3-5, 65760 Eschborn, Germany |
| E-mail : | www.lg.com |
