LG/32U850SA-W/31,5''/IPS/4K UHD/60Hz/5ms/Biela/2R
Kód: 208021754380
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Smart 31,5'' monitor LG IPS s rozlišením 4K UHD a systémem webOS Přizpůsobte se jakémukoli úkolu nebo prostředí s mnoha možnostmi. S operačním systémem webOS můžete zvládat úkoly domácí kanceláře bez počítače a využívat bohatý obsah, který umožňuje hladce sladit práci a zábavu. Užijte si velký 31,5palcový displej a úžasnou kvalitu obrazu 4K ve svém vlastním prostoru.
* 31,5'' displej IPS s rozlišením 4K UHD (3840 × 2160)
* Operační systém webOS
* AirPlay 2, Sdílení obrazovky, Bluetooth
* 3× USB-C (PD 90 W), 2× HDMI
* Ovládací panel ThinQ Home Dashboard / Podpora ovladače Magic Remote
* Stojan s nastavitelným náklonem, výškou a otočením (obousměrně)
Typ obrazovky: IPS
Úhlopříčka [palce]: 31,5
Rozlišení: 3840 x 2160 (UHD)
Rozteč bodu [mm]: 0,18159 x 0,18159
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 400
Kontrast: 1000 : 1
Odezva [ms]: 5ms (GtG at Faster)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° / 178°
Počet barev: 1,07B
Reproduktory: 5 W / 2ch.
Konektory:
* HDMI 2x (2.0) - HDCP 2.2
* USB-C: 3x
* USB-A: 2x
* USB-C: 1x (Upstream)
* USB-C (napájení): 90 W
Napájení: Externí napájení (adaptér), 100~240 Vac, 50/60Hz
Spotřeba [W]: 31
Stand By režim [W]: 0,5
Třída energetické náročnosti: F
Montáž na zeď: VESA 100 x 100
Ergonomie: Náklon / Výška / Otáčení
Barva: Bílá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 714 x 608,2 x 217
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 714 x 420,2 x 23,5
Hmotnost [kg]: 5,5
Obsah balení: Adaptér, HDMI, Dálkový ovladač
Záruka: 24 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33" a väčšie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 11.15 kg |
| EAN: | 8806096501511 |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0,18159 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 714 x 608,2 x 217 |
| Kontrast (statický): | 1 000:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Zdroj: | Externí |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 31,5 |
| Hmotnosť presná (kg): | 5,5 |
| Model: | 32U850SA-W |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Doba odozvy (ms): | 5 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 10 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Power Delivery: | Ano |
| Spotreba energie (W): | 31 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 2 |
| Modelový rad: | LG |
| Výkon Power Delivery (W): | 90 |
| Farba: | Bílá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
| Flicker Free: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | LG Electronics Deutschland GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alfred-Herrhausen-Allee 3-5, 65760 Eschborn, Germany |
| E-mail : | www.lg.com |
