LG/32UN650K-W/31,5''/IPS/4K UHD/60Hz/5ms/White/2R
Kód: 208021754376
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
31.5'' UHD 4K (3840x2160) HDR IPS Monitor
* IPS Displej
* HDR10
* Antireflexní
Typ obrazovky: IPS
Úhlopříčka [palce]: 31,5
Rozlišení: 3840 x 2160
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: > 1000:1
Odezva [ms]: 5
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Reproduktory: 5W x 2
Konektory:
* 1x DisplayPort
* 2x HDMI
* Sluchátka výstup 3-pole
Napájení: Externí, 100~240V (50/60Hz)
Spotřebga energie [W]: 65
Montáž na zeď: 100 x 100
Naklápění monitoru: Náklon/výška
Barva: Bílá
Rozměry: 714.3 x 595.9 x 226.7(nahoře) (ŠxVxH), 714.3 x 485.9 x 226.7(dole) (ŠxVxH)
Hmotnost [kg]: 8,2
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33" a väčšie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 10.7 kg |
| EAN: | 8806096297421 |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 714,3 x 595,9 x 226,7 |
| Kontrast (statický): | 1 000:1 |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ne |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 31,5 |
| Hmotnosť presná (kg): | 8,2 |
| Model: | 32UN650K-W |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 5 |
| Spôsob použitia: | Profesionální grafické |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 10 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| FreeSync: | Ano |
| G-Sync: | Ne |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| HDR: | HDR10 |
| Spotreba energie (W): | 65 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 2 |
| Modelový rad: | LG |
| Farba: | Bílá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 350 |
| Flicker Free: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | LG Electronics Deutschland GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alfred-Herrhausen-Allee 3-5, 65760 Eschborn, Germany |
| E-mail : | www.lg.com |
