MSI MAG/275UPD E14/27''/IPS/4K UHD/144Hz/1ms/Čierna/3R
Kód: 20800498
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zažij pohlcující hraní s herním monitorem MAG 275UPD E14. Díky režimu Dual Mode s UHD rozlišením při 144 Hz a FHD až 288 Hz, spolu s funkcí AI Navigator pro vylepšený herní zážitek, nabízí výjimečný výkon. Monitor je navržen pro soutěžní FPS, RPG z pohledu první osoby, MMORPG i letecké a závodní simulátory. MAG 275UPD E14 mění pojetí běžného hraní a posouvá hráče za hranice samotné hry.
* Dual Mode – Snadné přepínání mezi různým rozlišením a obnovovací frekvencí, umožňující přizpůsobit nastavení konkrétní hře.
* Console Mode – Optimalizováno pro bezproblémovou kompatibilitu s herními konzolemi jako PS5 a Xbox Series X|S.
* Aspect Ratio Options – Výběr z více poměrů stran pro individuálnější herní zážitek.
* Adaptive-Sync
* HDR Ready
* Kensington Lock
Typ obrazovky: IPS
Úhlopříčka [palce]: 27''
Rozlišení: 3840 × 2160 (UHD), 1920 × 1080 (FHD, Dual Mode)
Rozteč bodu [mm]: 0,1554 × 0,1554
Obnovovací frekvence [Hz]: 144 Hz (UHD), 288 Hz (FHD Dual Mode)
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Anti-glare
Jas [cd/m2]: 250 cd/m2 (SDR)
Kontrast: 1500:1 (typ.), 100000000:1 (DCR)
Odezva [ms]: 1 ms MPRT
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° / 178°
Počet barev: 1,07 miliardy (10 bitů, 8 bitů + FRC)
Reproduktory: 2 × 2 W
Konektory:
* Video Connector: 1× DisplayPort 1.4a (HBR3), 2× HDMI 2.1 (4K@144Hz)
* Audio Port: 1× Headphone-out
Napájení: Interní napájecí deska, 100~240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: 26
Třída energetické náročnosti: F
Montáž na zeď: 100 × 100 mm (VESA)
Ergonomie: Náklon -5° ~ 20°, Otočení -30° ~ 30°, Pivot -90° ~ 90°, Výškové nastavení 0–130 mm
Barva: Black
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 613,3 × 534,2 × 227,9
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 613,3 × 360,7 × 57,9
Hmotnost [kg]: 6,1 / 8,7
Obsah balení: 1× DisplayPort kabel (1.4a), 1× napájecí kabel (C13), 1× stručný návod
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28" až 32" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 9.09 kg |
| EAN: | 4711377318150 |
| Konektor USB: | Ne |
| Rozteč bodov (mm): | 0,1554 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 613,3 × 534,2 × 227,9 |
| Kontrast (statický): | 1 500:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Zdroj: | Interní |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 27 |
| Hmotnosť presná (kg): | 6,1 |
| Model: | 275UPD E14 |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 1 |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 4 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 144 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| HDR: | HDR |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 26 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | MSI MAG |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 250 |
| Flicker Free: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | MSI Computer Europe B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Science Park Eindhoven 5706, 5692 ER Son, Netherlands |
| E-mail : | notebook-info@msi.com |
