MSI Pro/MP275W E2/27''/IPS/FHD/120Hz/1ms/Biela/3R
Kód: 20800472
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nejlepší monitor domácí kanceláře s elegantním designem.
* PerfectEdge
* TÜV certified display
* MSI EyesErgo/ Anti-Flicker
* HDR Ready
* KENSINGTON LOCK
* Adaptive-Sync
Typ obrazovky: IPS
Úhlopříčka [palce]: 27''
Rozlišení: 1920 x 1080 (FHD)
Rozteč bodu [mm]: 0.3114
Obnovovací frekvence [Hz]: 120 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Anti-glare
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1500:1
Odezva [ms]: 1 ms (MPRT) / 4 ms (GtG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°(H) / 178°(V)
Počet barev: 16.7 M
Reproduktory: 2 x 2 W
Konektory: VIDEO PORTS:
* 1x HDMI™ 2.0 (FHD@120Hz)
* 1x DisplayPort 1.2a
* 1x D-Sub (VGA) AUDIO PORTS:
* 1x Headphone-out
* 1x Line-in
Napájení: Internal Power Board, 100~240V, 50~60Hz
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru: -5° ~ 20°
Barva: Bílá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 611.9 x 447.7 x 206.8 mm
Hmotnost [kg]: 3.66 kg
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28" až 32" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 6.42 kg |
| EAN: | 4711377238311 |
| Konektor USB: | Ne |
| Rozteč bodov (mm): | 0,3114 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 611,9 x 447,7 x 206,8 |
| Kontrast (statický): | 1 500:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) |
| Pivot: | Ne |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ne |
| Zdroj: | Interní |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - povrch: | Matný |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 27 |
| Hmotnosť presná (kg): | 3,66 |
| Model: | MP275W E2 |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 1 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 4 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 120 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| HDR: | HDR |
| Farebná hĺbka: | 16,7 milionu |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 2,1 do 5 |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | MSI Pro |
| Farba: | Bílá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
| Flicker Free: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | MSI Computer Europe B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Science Park Eindhoven 5706, 5692 ER Son, Netherlands |
| E-mail : | notebook-info@msi.com |
