Philips/27E1N1200A/27''/IPS/FHD/120Hz/4ms/Čierna/3R
Kód: 20842202936
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Pracujte stylově Vychutnejte si produktivitu ve Full HD. Monitor je vybaven hlavními funkcemi pro pracoviště, jako je režim LowBlue, který chrání oči, IPS LED technologie širokoúhlého zobrazení pro vysoce kvalitní obraz a 1ms MPRT pro ostrý obraz.
* Technologie sRGB
* SoftBlue
* Bez blikání
* Hustota pixelů: 81,59 PPI
* Režim LowBlue
* EasyRead
* Adaptive sync
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: W-LED
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: 1920 × 1080 při 120 Hz
Rozteč bodu [mm]: 0,3114 × 0,3114 mm
Obnovovací frekvence [Hz]: 120 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Antireflexní, 3H, zmatnění 25 %
Jas [cd/m2]: 300 cd/m2
Kontrast: 1500:1
Odezva [ms]: 4 ms (šedá–šedá), 1 ms MPRT
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° / 178°
Počet barev: 16,7 milionu
Reproduktory: 2 × 2 W
Konektory:
*
Vstup signálu: 1× VGA, 1× HDMI 1.4, 1× DisplayPort 1.2
*
Vstup synchronizace: Samostatná synchronizace
*
Vstup/výstup audia: Audio-in, výstup audio
*
Připojení HDCP: HDCP 1.4 (HDMI, DisplayPort)
Napájení: Interní, 100–240 V AC, 50–60 Hz
Spotřeba [W]: 20,2 W (typ.)
Stand By režim [W]: 0,5 W (typ.), 0,3 W (vypnuto)
Třída energetické náročnosti: E
Montáž na zeď: 100 × 100 mm (VESA)
Ergonomie: Sklon -5° až 20°
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 617 × 457 × 211 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 617 × 357 × 46 mm
Hmotnost [kg]: 3,97 kg (se stojanem), 3,55 kg (bez stojanu)
Obsah balení:
* Kabely: Kabel HDMI, napájecí kabel
* Uživatelská dokumentace
Záruka: 36 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28" až 32" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 6.6 kg |
| EAN: | 8721038000337 |
| Konektor USB: | Ne |
| Rozteč bodov (mm): | 0,3114 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 617 × 457 × 211 |
| Kontrast (statický): | 1 500:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) |
| Pivot: | Ne |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ne |
| Zdroj: | Interní |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 27 |
| Hmotnosť presná (kg): | 3,97 |
| Model: | 27E1N1200A |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 4 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 4 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 120 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Farebná hĺbka: | 16,7 milionu |
| Spotreba energie (W): | 20 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 2,1 do 5 |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | Philips |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
| Flicker Free: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Philips Consumer Lifestyle B.V. |
|---|---|
| Adresa : | High Tech Campus 5, 5656 AE Eindhoven, Netherlands |
| E-mail : | www.philips.com |
