Philips Evnia/27M2N3800A/27''/IPS/4K UHD/320Hz/1ms/Sivá/3R
Kód: 20842202944
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Herní monitor s DUÁLNÍM REŽIMEM Dostaňte se na novou úroveň hraní díky duálnímu režimu monitoru Evnia. Plynule přepínejte mezi rozlišením 3840 x 2160 při 160 Hz a 1920 x 1080 při 320 Hz pomocí jediného přepínače a získejte tak bezkonkurenční všestrannost a výkon.
* Technologie sRGB
* Bez blikání
* Hustota pixelů: 163 PPI
* Režim LowBlue
* Povrch obrazovky: Antireflexní, 3H, Zmatnění 25 %
* Nízká odezva vstupu
* EasyRead
* Adaptive sync
* G-SYNC
* HDR 400
* Smart Sniper
* Funkce Smart MBR Sync
* Stark Shadow Boost
* Chytrý zaměřovač
* Funkce Shadow Boost
* Režim PIP/PBP
Typ obrazovky: Fast IPS
Podsvícení: Systém W-LED
Úhlopříčka [palce]: 27''
Rozlišení: 3840 x 2160 při 160 Hz (HDMI/DP), 1920 x 1080 při 320 Hz (HDMI/DP)
Rozteč bodu [mm]: 0,1554 (H) x 0,1554 (V)
Obnovovací frekvence [Hz]: 48–160 (UHD), 48–320 (FHD)
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Antireflexní, 3H, Zmatnění 25 %
Jas [cd/m2]: 350 (SDR), 450 (HDR On)
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 1 (šedá-šedá)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° / 178°
Počet barev: 1,07B (8 bitů + FRC)
Reproduktory: 2 x 2 W
Konektory:
* HDMI 2.1 x 2
* DisplayPort 1.4 x 1
* Výstup pro sluchátka
* HDCP 1.4 (HDMI / DP)
* HDCP 2.3 (HDMI / DP)
Napájení: Interní, 100–240 V, 50–60 Hz
Spotřeba [W]: 25,65
Stand By režim [W]: 0,5
Třída energetické náročnosti: F
Montáž na zeď: VESA 100 x 100 mm
Ergonomie: Nastavení výšky 130 mm, Čep +/- 90°, Otočný -/+ 30°, Sklopné -5/20°
Barva: Tmavošedá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 614 × 519 × 261
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 614 x 368 x 85
Hmotnost [kg]: 5,60 se stojanem, 3,75 bez stojanu (kg)
Obsah balení: Monitor se stojanem, Uživatelská dokumentace, Kabel DP, kabel HDMI, napájecí kabel
Záruka: 36 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28" až 32" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 9.2 kg |
| EAN: | 8721038004298 |
| Konektor USB: | Ne |
| Rozteč bodov (mm): | 0,1554 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 614 × 519 × 261 |
| Kontrast (statický): | 1 000:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Zdroj: | Interní |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 27 |
| Hmotnosť presná (kg): | 5,6 |
| Model: | 27M2N3800A |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 1 |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 4 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 320 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| PIP (Picture in Picture): | Ano |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 26 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | Philips Evnia |
| Farba: | Šedá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| VESA Certifikácia HDR: | DisplayHDR 400 |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 350 |
| Flicker Free: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Philips Consumer Lifestyle B.V. |
|---|---|
| Adresa : | High Tech Campus 5, 5656 AE Eindhoven, Netherlands |
| E-mail : | www.philips.com |
