158 položiek celkom
Allied Telesis AT-SPFX/2-90
81,83 €
50254579
Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR
ZADARMOZADARMO
263,54 €

Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom

703065
Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR J4859D RENEW
Novinka
ZADARMOZADARMO
209,42 €

Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom

703246
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
ZADARMOZADARMO
153,82 €
J4858D
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D RENEW
ZADARMOZADARMO
125,71 €

Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom

703144
Aruba Instant On 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver 1420 1930 1950 1960
Novinka
70,73 €

Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom

1881043
Aruba Instant On 10G SFP+ to SFP+ 1m Direct Attach Copper Cable
Novinka
61,10 €

Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom

1881044
Aruba Instant On 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper Cable
Novinka
65,42 €

Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom

1881045
Aruba Instant On 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver 1420 1820 1830 1930 1950 1960
Novinka
36,71 €

Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly

1881046
Aruba Instant On 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e Transceiver 1830 1930 1960
Novinka
54,01 €

Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly

1881047
Cisco GLC-FE-100FX=
ZADARMOZADARMO
Cisco GLC-FE-100FX=
Skladom (1 kus)
219,72 €
5139010003
Cisco SFP-10G-SR-S=, modul SFP+, 10GbE SR, MMF, 400 m
Novinka
ZADARMOZADARMO
918,26 €

Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly

839306
Hore
Ďalšie produkty
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 100 € máte u nás dopravu zadarmo.
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Spokojnosť
Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.
Všetko skladom
Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.