SFP moduly

Najpredávanejšie

64 položiek celkom
Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR
154,12 €

Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom

703065
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
86,41 €

Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom

703064
D-Link DEM-310GT 1000BaseLX Mini-GBIC SFP, 10 km
68,51 €

Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly

176015
D-Link DEM-311GT 1000BaseSX Mini-GBIC SFP, 550 m
48,65 €

Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly

176016
HP X120 1G SFP LC LX Transceiver HP RENEW JD119B
143,86 €

Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly

460237
HP X240 10G SFP+ SFP+ 0.65m DA Cable HP RENEW JD095C 460210
HPE FlexNetwork X240 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper Cable
142,43 €

Typ príslušenstva:Ostatné príslušenstvo (zdroje, ventilátory, apod.)

173829
HPE X121 1G SFP LC LX HP RENEW Transceiver J4859CR
96,86 €

Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom

460168
HPE X121 1G SFP LC SX HP RENEW Transceiver J4858CR
50,45 €

Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom

460212
HPE X240 10G SFP+ 1.2m DAC HP RENEW Cable JD096CR
94,46 €

Typ príslušenstva:Ostatné príslušenstvo (zdroje, ventilátory, apod.)

460183
154,80 €

Typ príslušenstva:Ostatné príslušenstvo (zdroje, ventilátory, apod.)

703178
HPE X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC HP RENEW Cbl JD097CR
86,81 €

Typ príslušenstva:Ostatné príslušenstvo (zdroje, ventilátory, apod.)

460248
Hore
Ďalšie produkty
TuNakupim.sk nájdete na GLAMI.sk